Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjön egy nagydar...

Hogyan öltözködjön egy nagydarab, de alacsony lány?

Figyelt kérdés

Husisabb, picit elhízott forma vagyok de egyenletesen oszlik el

Van rajtam egy olyan plusz 10 kilo ha a rajtam lévö izmot nem számoljuk. De lehet 15 is. Hogyan lenne elönyös ezzel öltözködni? (Olyan hozzászolásokat, hogy fogyjak le stb, nem kérek, jól érzem így magyam :3)



2018. júl. 21. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

A "husisabb, picit elhízott" meg a "van rajta 10-15 kg plusz" ellentmond egymásnak, ennyi túlsúly még magasabb valaki esetében is a kövér kategória!

Az meg, hogy hogyan öltözködsz, elönyös semmi esetre sem lehet, legfeljebb a gusztustalan és a nem túlságosan zavaró közt valahol lehet.

2018. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
27%
Hát csak azt tudom mondani mit ne viseljen,miniszoknyát, csipkés ruhákat. Mert nem valami szép látvány.
2018. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sokan nem tudják elképzelni, hogy néz ki 10-15kg felesleg. [link] Kb. így.

Egyébként meg amilyen a stílusod. Függőleges csíkok, átlapolós cuccok, derék hangsúlyozás mindig jól állnak. Ha gondolod írj, szívesen linkelek:)

20L

2018. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Hát igen nem arra kell gondolni hogy gurulok vagy valami >< meg föleg hogy azért izom is van rajtam... -.-"
2018. júl. 22. 11:46
 5/5 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
0%

A 10-15 kg plusz,már kövérséget jelent.

Ne mond azt,hogy szerinted kövéreken a miniruhák jól állnak.

2018. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!