Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hollister mennyire jó márka?...

Hollister mennyire jó márka? Utcára felvehetem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy melegítő gatyám, amit csak edzeni vettem, de eléggé kezdem megszeretni ezt a stílust. Eddig farmert hordtam utcára, de őszintén szólva minden fiatalt ilyenekben látok meg sportcipőben, ezért kérdezem. A farmer nem igazán divatos már. Szóval mennyire vehetem fel ezt utcára?


[link]



2018. júl. 21. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehet utcai szetthez is.
2018. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Melegítőnacit igényes férfiember nem vesz utcára, akár Hollister akár nem.
2018. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Melegítőnacit igényes férfiember nem vesz utcára, akár Hollister akár nem"


Én is ezt hittem, de sajnos a divatot ez nem érdekli. Egy tipikus brit fiatal utcai szettje:


cipő:


[link]


nadrág:


[link]


meg valamilyen egyszínű póló.

2018. júl. 21. 23:24
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha azt akarod hogy suttyónak nézzen mindenki akkor hordd nyugodtan.


Ez a sportfelszereléses "stílus" meg csak amerikában menő, csak az itthoniak majmolni akarják.


Persze ha neked tetszik akkor hordd nyugodtan, nem szól bele senki.

2018. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekel, hogy divat-e? Igénytelen, suttyó dolog melegítőben utcára menni.
2018. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam! Elfelejtettem mondani, hogy nem Magyarországon élek, és a kérdés inkább arra vonatkozott, hogy ez a konkrét melegítő megfelel-e utcára. Itt nálunk a brit fiatalok nem nagyon hordanak farmert, és nagyon nem divat az ami otthon. Helyette ez a melegítős sportstílus a menő, és úgy vagyok vele, ha már kényelmes, tetszik, és menő is, akkor miért kéne nekem a magyar divat szerint öltözködni. Ugyan-az mint a frizura pl. Magyarországon az éjjel-nappal budapestben mindenkinek ez a körbe felnyírt csúrkás/copfos topknot frizurája van, itt meg négy éve volt menő. Itt körberöhögnek érte mert már kiment a divatból, otthon meg ez a menő. Szóval gondolom megértitek, hogy inkább a brit divatot követem, ha már egyszer itt élek, és nem a magyart, ami pár évvel mindig le van maradva.
2018. júl. 22. 11:35
 7/18 anonim ***** válasza:

Na ez azért már más. Ott kint ez a márka tényleg menő és mindenkinek van ilyenje szóval nem lőhetsz mellé.

Bocs hogy szidtalak, csak ez így tényleg más :) remélem nem vetted magadra

2018. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha mi magyarok ennyire le vagyunk maradva, akkor miért itt kérsz tanácsot?
2018. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó: mégis hol kéne akkor? Ha mutatsz nekem egy ugyan ilyen honlapot, amit brit, akkor megígérem hogy legközelebb ott fogok!

2018. júl. 22. 20:38
 10/18 anonim ***** válasza:
Itt kint simán elmegy, rengeteg fiatalon vannak ilyen gatyák sneakerekkel, meg a rövidgatya térdig fehér zokni sem ritkaság. Tehát nyugodtan mehetsz bárhova benne. Amúgy meg nem sok mindenkit érdekel milyen ruhát hordasz, nemfog senki lehordani. Londonban élek.
2018. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!