Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hollister mennyire jó márka?...

Hollister mennyire jó márka? Utcára felvehetem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy melegítő gatyám, amit csak edzeni vettem, de eléggé kezdem megszeretni ezt a stílust. Eddig farmert hordtam utcára, de őszintén szólva minden fiatalt ilyenekben látok meg sportcipőben, ezért kérdezem. A farmer nem igazán divatos már. Szóval mennyire vehetem fel ezt utcára?


[link]



2018. júl. 21. 22:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10-es köszi neked is! Örülök hogy nem csak én látom úgy hogy kint rengetegen hordják. Már kezdtem azt hinni hogy csak beképzelem, és mégse divat! :D
2018. júl. 23. 00:36
 12/18 anonim ***** válasza:
De ha Angliában élsz tudhatnád hogy itt aztán mindent felvesznek az emberek, nagy kedvencem még a mintás, kockás felhúzott zoknik, meg a lányokon a fodros zokni.
2018. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem anglia, hanem skócia. Itt ilyeneket szerencsére nem látok, viszont a felemás zokni divat volt egy időben. Meg most mindenkinek ez a dropfade frizura, főleg ha göndör hajú az illető:


[link]


Magyarban is divat már ez, vagy még nem ismerik?

2018. júl. 23. 00:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Magyarban fiatalok körében inkább egy sima átmenetes oldalra fésült haj a divat, régen meg a seprű volt ugyebár. 1 hónap otthonlétem alatt nem láttam ilyen hajat, Londonban igen, de ami a fiatalok fiúk körében népszerű (Angliában) eléggé az az ilyen (anyuci) félig felnyírt haj oldalt hátul, fent meg vagy nagy göndör haj vagy amikor két felé van szedve az egyenes haj fent.
2018. júl. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"eléggé az az ilyen (anyuci) félig felnyírt haj oldalt hátul,"


A leírásod alapján én erre gondolnék: [link]

Ezt mondtam korábban, ez a skin fade/drop fade stílus, és Nagy-Britanniában tényleg nagyon menők a különböző változatai, minden második embernek ilyen van. Ezeket kérdeztem, hogy magyarban ismerik-e de akkor gondolom nem ha nem láttál otthon.


[link]


"vagy amikor két felé van szedve az egyenes haj fent."


Nah ilyet nálunk nem látni :D

2018. júl. 23. 02:14
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha mutatsz nekem egy ugyan ilyen honlapot, amit brit, akkor megígérem hogy legközelebb ott fogok!


Nem mutatok, hiszen itt mi le vagyunk maradva 😆

2018. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen akkor drop fade, viszont az igénytelen változata akkor, ahol egyszerűen csak teljesen vízszintesen körbenyírják a hajukat. Ilyen rövidebb gombahaj stílusuk van :D
2018. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szerintem simán elmegy egy utcai szettnek

En kb 6 eves korom ota hordok ugyanúgy suliba adidas vagy puma melegítőt mint farmert.

Es nem ertem miert lenne gáz??

Eddig az összes baratnomnek bejött a melegítős stílusom

2018. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!