Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor a férfiak inget,...

Amikor a férfiak inget, nadrágot vesznek fel, olyankor a nőknek mit illik?

Figyelt kérdés

Csinosabb felső,

vagy csakis elől végig gombos ing szerű blúz,

esetleg szoknya blúzzal,

egybe ruha?


Férfiakkal dolgozom együtt (kiküldetésen, vagy mikor hozzánk jönnek vendégségbe) és bizonytalan vagyok mit kéne felvennem.

Fiatal, 27 éves középvezető nő vagyok.


2018. júl. 22. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Kosztüm/Nadrág kösztüm.

De szerintem a gombos női ing nem nyerő;/

De ön tudja

2018. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Google > business dress code for woman

Ne legyél már annyira élhetetlen, hogy erre nem tudsz egyedül rákeresni. Állásinterjúra mit vettél fel, vagy hogy lettél középvezető, ha ennyire kis Maugli vagy?

2018. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Középvezetőként? Kosztüm, blúz, harisnya, sarkas (nem 10 cm), elöl zárt cipő.

Tényleg fura, hogy ilyen beosztásban ennyire elveszett vagy ilyen kérdésben.

2018. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem öltönyt írt, tehát nem kell senni extra, bármi jó amit felsoroltál. Kosztüm nagyon kevés helyre kell (pl bank), de már egy könyvelőnek nem feltétlen.
2018. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Etikett, dress code
2018. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kösz a haszontalan válaszokat. Egyébként szövegértés! Nem öltönyt viselnek az említett férfiak.
2018. júl. 22. 10:14
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Ami visszafogott, konzervatív, nem túl színes. A szoknya blúzzal kombó könnyen átcsap 8. osztályos ballagás outfitbe.
2018. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 TappancsMancs ***** válasza:
67%

Akkor mindjárt mutatom konkrétabban viszont a válaszok megfelelőek csak a kérdezők azt hitték ennyiből megérted. Az öltöny megint más mint a nadrág inggel, de akkor pár alap dolog e téren.


A konkrét öltöny már nagyon elegáns és csak oda elvárás ahol nagyon elegánsnak kell lenni és szigorúbb protokoll van. Van még a sima öltöny fölötti is de azt hagyhatjuk, olyanok mint frakk, szmoking és egyéb.


Tehát alapvetően az öltöny ha három részes (nadrág, mellény, zakó azonos kollekcióként) az protokollárisabb mint a kétrészes öltöny ami csak nadrág és zakó azonos kollekcióban.


Ezután vannak lazább, de hasonló viseletek mint nadrág és ing esetleg nyakkendővel, vagy csak nadrág és ing.


Még lazább de hasonló egy háromrészes szett, de mindegyik külön válogatva. Tehát ami nem egy kollekció, de nadrág, mellény és zakó vagy sportzakó.


Utána lazább de elegáns egy külön válogatott nadrág, mellény és nyakkendő zakó nélkül. Vagy külön nadrág ing nyakkendő sportzakóval.


Ezután jönnek a hétköznapibb de még elegáns ruhák. Pl nem koptatott farmer és ing. Esetleg ugyanez nyakkendővel. Illetve egyéb nadrágokkal kombinálva.


Utána a hétköznapi ami lehet elegánsabb vagy egész lezser is.


Így keress rá, hogy pontosak legyünk:

- business formal for women

- business casual for women

esetleg

- smart casual for women.


A konkrétabb az az amit te látsz másokon, ezt így ennyiből nem tudhatjuk. Nőknél akkor hagyd el a blézert, de lehet olyan amihez blézert vennél fel. Vagy kicsit lazább, változatosabb, kicsit színesebb, de nem ész nélkül. A képtalálatok között sok nem a kifejezéshez tartozót is láthatsz, így ne dőlj be bárminek.


[link]


[link]


[link]

2018. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen mindegy, hogy a férfiak miben vannak. Full öltönyben vagy ing, nadrág.

A csaj középvezető, fiatal. A céget és önmagát is képviseli a megjelenésével.

Inkább fölülöltözött legyen, mintsem kevésbé elegáns.

De ez az én mániám. Én a hétköznapokon is inkább elegáns nőiesben tolom, mintsem lazában. Ebben érzem jól magam.

Vezetőként meginkább így éreztem.

2018. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 TappancsMancs ***** válasza:
95%

És akkor mutatva is néhány ízléses példa ami valószínűleg megfelelő lenne. (egy F tanácsai) :) Uh több kép lett mind gondoltam, de akkor már itt vannak.


[link]


Itt a baloldali vagy a második:

[link]


Itt az első 5, a kék már nagyon kihívó:

[link]


[link]


[link]


[link]


Némelyik kicsit kigombolós asszem, max azt hiszik fel akarsz szedni valakit ;)

ide töltöttem ez lefelé lapozós.

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!