Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok igényes térdharisnyá...

Hol tudok igényes térdharisnyát vásárolni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok boltba kerestem már, még nyár elején vettem az Auchannba jó minőségű térdhasirnyákat, de most hogy visszamentem már nincs. Az a baj, hogy már kezdenek elhasználódni a mostaniak, de sehol sem találok, csak sima feketét =(

Térd alá érő, nem combfix (nagyon sokan összekeverik)



#térdifx
2018. júl. 28. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Tessék, itt van pár jó minőségű, én is ezekből rendelek. De tudom még ajánlani a Calzedoniát, bár tőlük személyesen lehet csak vásárolni. Valamint van a rossmannak a saját márkása, múltkor vettem 2 harisnyát meg egy térdfixet próba képpen, és azt kell mondjam, h nagyon elégedett vagyok a minőségével. Mindjárt keresek arról is linket.

2018. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy ígértem:

[link]


[link]


Remélem sikerült némi támpontot adnom. Ha kérdésed van, szívesen segítek, eléggé otthon vagyok a témában, nagy harisnya, térd-, bokafix használó vagyok.

2018. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drogériákban lehet kapni Bellindát, azok szerintem jók. Müllerben biztosan van. Talán Rossmannban is.
2018. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsétek el a Bellindát. Vannak jó termékei, de csak harisnyában. Térdfixből csak két fajta van, az üvegszálas, és a krepp. Szerintem egyik rosszabb mint a másik.. Sokan hiszik azt a Bellindára, h jó, de csak azért, mert ez maradt meg régről, mint import harisnya. Jó, vannak tőle sokkal rosszabbak is, de ár érték arámyban sokkal jobbak is. Amit kapásból tudok mondani: Fiore, Gabriella, Bellissima, Linea Oro, ezek max 1-2 száz Ft-tal kerülnek többe, mint a Bellinda, de minőségileg ég és föld a kettő. A normális Bellinda termékek ott kezdődnek, h 1600 Ft-ft és onnan fölfelé, de egyébként meg ebben a szegmensben is van olyan ami kb ennyibe kerül, de jobb a minősége...
2018. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár ezeket megtaláltam, és ismerem, valami olyasmi érdekelne ami pl bordó , de elegáns, hosszantcsi"kos minta van benne (nem eltérő szi"nnel)
2018. júl. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!