Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék sportos, de elegáns...

Hol tudnék sportos, de elegáns igényes télikabátot vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem szövetre, és nem bőrre gondolok. Lehet kapucnis eredeti szőrmével.

2017. nov. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mégis miből legyen? Bunda? Mert szöveten és bőrön kívül még vannak dzsekik és bundák... Bundaboltokban vannak dzsekik valódi szőrmével. Amúgy nehéz kérdés, nem nagyon találok én sem...
2017. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami vagy sportos vagy elegáns. Ez olyan, mintha kerek kockát keresnél.

Tehát döntsd el, hogy milyen a stílusod, és keress olyat.

Alapvetően minél jellegtelenebb egy ruhadarab, annál több módon variálható. Ilyenkor egy hangsúlyos kiegészítő vagy a többi ruha adja meg az egész öltözék stílusát.

2017. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sportos kabátot keresek kapucnival, de valami igényeset, nem egy rongydarabot. 10 évvel ezelőtt hoztam még Bécsből egy ilyet, de már tönkrement. Igaz akkor sem volt olcsó. Többe került, mint 10 kommersz télikabát. A választ köszönöm. Megnézem akkor bunda boltban. Egyébként tavaly még láttam ilyesmit igényesebb boltban, de idén olyan, mintha csak Kínai kabátok lennének, igénytelen műszőrmével.
2017. nov. 12. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt nézz még körül: [link]
2017. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem, ezek tetszenek.
2017. nov. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!