Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, férfiak! Ti mit szólnát...

Pasik, férfiak! Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök facebook profilképe egy fekete tanga fürdőruhás kép lenne?

Figyelt kérdés
Nyaraláson csináltátok volna róla, mert ő olyan képet szeretett volna, ahol a homokban térdel és bepucsít, majd feltenné Instagram és Facebook profilképnek.
2018. aug. 2. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Andy Vajna te vagy az?
2018. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Büszke lennék rá. Arra is, hogy jó alakja van meg arra is, hogy ezt nem rejti el.
2018. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Agyon van neki szerkesztve a kép, jóval vékonyabbnak és csinosabbnak néz ki a képen, mint ahogy egyrészt a valóságban kinézett, másrészt a képen, amit csináltam és visszanéztük.
2018. aug. 2. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a nők nagyon sokat szeretnek mutatni, nem örülnék, hogy mindenkinek akar tetszeni, nyilván ezért teszi ki. Tudom ez a divat, de ha még feljavított is, akkor csalódnék benne, hogy ilyent csinál.
2018. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gondolkozású csaj kizárt, hogy a barátnőm lenne. Aki pedig nem a csajom, annak nem szólhatok bele, mit rak fel magáról.

Nekem nem lenne szimpatikus a dolog, az biztos.

2018. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de tuti berágnék a pasija helyében...
2018. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Hát nekem ilyen eszembe se jutna, azért csak kijár a barátomnak, hogy csak ő csurgathassa a nyálát.

21/L

2018. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nekem eszembe se jutna ez.


A barátnőd ne csodálkozzon, ha 10-15+ ismeretlen pasitól kap "dugnálak" és stb. ajánlatokat.

2018. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát azért profilképnek semmiképp sem szeretném, mivel nem prosti.

De külön nyaralási albumba ízlésesen összeválogatva jó kis szexi képek jöhetnek dögivel.

Ilyen például előfordult a barátnőmmel és én kértem hogy a csini fürdőruhájában legyen közös és egyedüli fotók. Egyébként pedig baromi büszke vagyok rá mert pokoli jó nő és imádjuk egymást.

2018. aug. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!