Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feszülős csőfarmer alatt...

Feszülős csőfarmer alatt látszik hogy tangát hordok akár feketét akár színeset? 19f

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha sötét az anyag akkor nem. fehér vékonyabb nadrág alatt látszana már
2014. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk fehér nadrág alatt a fehér is látszik?
2014. jan. 5. 21:40
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Feszülős farmer alatt színes tanga, érdekes egy fiú lehetsz...

[link] ?

2014. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

3-as!

Ugyan itt kerdeztek par oldallal visszabb pitcsak,hogy ha ilyen meg olyan ferfi ruhat hordanak az nem-e gaz!?

Azokhoz te szemely szerint hogy viszonyultal?

Ezekhez is odabigyeztetted ezt a primitiv logot noi valtozatba?

2014. jan. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem attol leszek meleg ha tangat hordok.es nem akkor nem leszek meleg hogy ha nem hordok tangat.
2014. jan. 6. 12:47
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező, teljesen igazad van! És a csajoknak ez ugyanúgy bejön és ugyan olyan izgató és sexy, mint nekünk pasiknak a csajokon! ;)
2014. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mennyire vékony, és mennyire seggre feszülős csőgatyákat hordasz, de ez a farmertől függ. Én olyanokat hordok, ami tökre feszül mindenhol, ahogy a csajokon is szokott, és az a tapasztalatom, hogy amelyik nem túl vékony, és nem átlátszó anyagú, ott ugyan nem látszik, de mivel valamennyire bevág hátul a farmer, sejteni lehet, hogy nyilván tangát hordok. :) Szerintem amúgy a csajok simán kiszúrják, már amelyik szereti stírölni a seggünket a feszülős gatyában. :)


A nagyon vékony anyagú fehér, vagy nagyon világos csőgatyák viszont átlátszóak, ott látszódik is hogy mi van alatta. :) Nekem van egy egész vékony anyagú fehér nyári csőgatyám is, ami kicsit átlátszó, így az alá pl. nem szoktam sötét sínű tangát venni, mert az már kicsit gázosan nézne ki. Ilyenkor fehér tangát veszek csak, az annyira nem feltűnő, mert színben nem elütő, így maximum a tanga kontúrja látszik, de az is csak közelről. :)


Amúgy ne izgulj amiatt, hogy véletlen valaki rájön, hogy tangát hordasz, mert egyáltalán nem olyan ritkaság a fiúknál sem, mint sokan gondolják. A fiatalabb korosztály előszeretettel hordja, főleg nyáron. Én is évek óta teljesen átszoktam a tangára, azóta másfajta nem is volt rajtam, mert ez sokkal kényelmesebb. :)

2014. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
XDD
2014. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oksa :D
2014. jan. 19. 19:14
 10/14 anonim válasza:
18%
Dikk mennyi búza mező!
2014. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!