Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcára ez túl sportos lenne így?

Utcára ez túl sportos lenne így?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 3. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Mi ebben a túl sportos?
2018. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
1# vak vagy????
2018. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Ez nem való csak úgy utcára.
2018. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Én nem törődök azzal, ha pl edzésre felöltözve megyek utcán, az uszodába pedig ilyen melegbe simán a bikinire felveszem a rakott szoknyát.


Ha van alkatod a sportos ruhához használd csak, de sima hétköznapi viseletnek ruhaként nem tömegbe illő ez tény. Te döntöd el, mit veszel fel.

Ha jól is áll, mert van alkatod hozzá, akkor kiemeli azt.

Genetika + a sporttal való formálást, amit elértem nem szégyenlem.


Persze én se mindennap úgy járkálok, vannak egyszerű s elegáns ruhadarabjaim, amiket imádok.


Hány éves vagy?


25/N

2018. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Adm az utolso velemenyet, ha megvan hozza az alkatod, akkor miert ne? Te dontod el mit veszel fel, ne foglalkozz masok velemenyevel. En is multkor baratnommel voltam strandon, es bikiniben mentunk vegig a varosban este, mert mar nemvolt kedvunk visszaoltozni, meg meleg is volt. Es igen megdolgoztam en is hogy ilyen testem legyen, hetente 5 napon napi 2-szer edzek, es nem azert csinalom hogy utana rejtegessem a testem. Nyilvan a bikini se utcai viselet, ahogy ez az osszeallitas amit linkeltel, de szard le es nyugodtan vedd fel :D

L

2018. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet sportosnak gondolják majd, mert nem járnak így pasik, de rövidnadrágba és tornacipőben és pólóban is sportolnak, mégis utcán is ugyanúgy hordják. Én szoktam így járni, ha nincs ilyen meleg.
2018. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Inkább kényelmes, sok nőt is látok ilyen szerelésben hát akkor miért ne?
2018. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi nincs ebben én is így járok edzésre, meg ha futni megyek.
2018. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2 te meg gyökér vagy?

Azt kérdeztem mi ebben a TÚL sportos?

2018. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!