Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szerintetek...

Mit vegyek fel szerintetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Eléggé esős idő van, de a többiek így is benne vannak, szóval lefogunk délután-estefele menni a közeli szabadstrandra.

Éppen versenyek vannak és ők játszani fognak, szóval sportcuccban lesznek, én viszont nem játszok, csak ott leszek velük, szurkolok ilyenek. :)

Nem tudom, hogy mit vegyek fel, mert amúgy elég elegáns a stílusom és sportosnak sportos vagyok, de tényleg csak akkor szoktam sportcipőt meg ilyeneket felvenni, ha sportolni megyek vagy ilyesmi.

Most viszont elég fura lenne elegáns cipőben megjelenni, még ha legszívesebben azt hordanék :D

Mit vehetnék fel, ajánlanátok valami olyan szettet, ami ilyen alapdarabokból áll, szóval valószínű megtalálom itthon és illene azért az alkalomhoz/hozzám? :)

Köszönöm előre is.

19/L



2018. jún. 9. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Fehér póló, skinny farmer, a kedvenc hétköznapi cipőd és egy darab ékszer. Ez kellemesen semleges look szerintem, de nem topis.
2018. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!