Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van-e olyan ember aki tud...

Smevjuláck kérdése:

Van-e olyan ember aki tud olyan boltot/üzletet, ahol soványka emberekre is lehet passzos ruhákat kapni? 39kg vagyok és 162cm (lány), már nagyon sok helyen kerestem, de nem találtam Ha valaki esetleg tud ilyen üzletet az kérem jelezze.

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen vékony... Sőt egyáltalán nem vagyok az 160cm vagyok 57 kilóval, de én a gyerek osztályon szoktam magamnak felsőket venni (combra, meg fenékre hízok így nadrágot már nem tudnék ott venni) mert annyira jókat csinálnak kislányoknak. Pepco, Kik, Stb biztos hogy te is kapsz, ha én kapok magamra.
2018. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?-mert kicsit durva a sulyod
2018. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tally weijl
2018. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg extrém vékony lehetsz, de gondolom, nem mi vagyunk az elsők, akik megjegyzik. 🙂

A Tally Weijl-ben, és a Bershkában vannak elég kicsi XXS-es ruhák is, illetve a Zaránál tapasztalom azt, hogy gyakran a mezei S-es is extrém kicsi. Bár nekem is nehéz dolgom, van, mert nincs konfekcióméretem. Van, amiből 34-es kell, de van, amiből csak a nagyobb idomaim miatt kell 38-as.

2018. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2018. aug. 4. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hasonló "súlycsoportú" barátnőm. Ő 175cm és 42 kiló, ő főleg a gyerekosztályon vásárol magának, vagy pedig online rendel. Nem egyszerű az biztos, főleg a fehérneműkkel, mert gyerekméretben nem igazán vannak pl szexi csipke bugyik... :D
2018. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!