Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri egy fehér converse?

Megéri egy fehér converse?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek es most nagyon meno a feher cipo!csak az a gond hogy mar augusztus. Megeri ilyenkor is venni? Nehez tisztitani? Hamar koszos lesz? Velemenyek? Tapasztalatok?

2018. aug. 3. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban fehér vászon convers
2018. aug. 3. 22:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálam örök darab volt nagyon sok ideig a fehér Converse, nem nehéz tisztítani, egyszerűen csak bedobtam a mosógépbe. Márciustól körülbelül október-novemberig hordtam, nagyon jól bírta, nagyon szerettem.
2018. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is imádtam. Télen is enyhébb száraz időben hordtam. Mosógép. 2-4 havonta mostam kb. 3 évet hordtam kB.
2018. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megéri, én is vettem, megy egy csomó ruhámhoz. :)
2018. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van és évek óta mindig is volt fehér conversem. Nem csak nyáron hordható, hanem kb bármelyik évszakban, ha olyan az idő. Gépben simán mosható, bár néhány alkalom után elkezd kifakulni, szürkésebb lenni. Legalábbis nem lesz olyan ragyogóan hófehér. Nyilván ez használattól is függ, ez a mostani már fél éves, de még egyszer sem kellett mosni, mert ritkán vettem fel, akkor is úgy, h nem mentem olyan helyre, h különösebb kosznak lett vna kitéve... Szerintem mindenképp vegyél, mert egy örök klasszikus!
2018. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!