Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találhatnám meg a...

Hogyan találhatnám meg a leginkább nekem "megfelelő" melltartót?

Figyelt kérdés
Nem a kinézettel van baj, hanem hogy nem nagyon tudom milyet vegyek. MErt eddig 80/b-seket hordatm csak ha már egy kicsit is meggörnyedek vagy ha lehajolok az egész mellem kivan belőle és olyan mintha semmi nem lenne rajtam.
2010. jún. 19. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyérted h kibuggyan? nagy?

akkor vegyél C-set vagy nagyobbat.

de ha nemnag y amelled csak ha lehajolsz kiesnekxd meg belátni akkor vagy kisebb.vagy vedd szorosabbra a pántot :)

2010. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

am enyémis 80B és csak ugy megveszem amelyik teccik :D

és nincs velük semmi baj (:

jó.vannak olyan selejtek amik alapból elállnak -.-

én kínaiba szoktam meg lénába..

2010. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ppont ez az hogy kics. Egyáltalán nem szorít meg semmi.Ajj hogy írjam hogy érthető legyen?:Dha lehajolok akkor így kb elveszik a mellem a melltartóba vagy nem, tudom hogy monjdam. :( De ahol eddig kérdeztem mindenhol 80b-et mondtak vagy 75bset
2010. jún. 19. 23:02
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, mert a pamutból meg a 80b-s tökéletes (volt rajtam kb kétszer) de pamutot nem veszek fel csak push up-osat :D
2010. jún. 19. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol szoktál vásárolni, normális boltokban fel lehet próbálni. Menj el ilyen helyre és próbáld végig a különböző méreteket.
2010. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagy a melltartód, vegyél kisebbet.. :)
2010. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az lesz. köszi :)
2010. jún. 20. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!