Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Puma Basket Heart vagy Nike...

Puma Basket Heart vagy Nike Air Force 1? Melyiket választjam?

Figyelt kérdés
Pumát épp leárazták, viszont a baráti társaságom közül mindenki leszólta. Gimiben pedig minden 2.csaj Nike Air Force 1-ben mászkál, viszont azt csak online tudnám megrendelni. Valakinek tapasztalata van a Pumával?

#Nike #PUMA #basketheart
2018. aug. 3. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van Puma cipőm, magasított talpú, ilyen: [link] Nagyon kényelmes cipő, más ismerősömnek is van Pumája, neki sincs rá panasza. Az egyetlen negatívum, hogy nekem nem tetszenek a normál talpú Puma-k, olyan gagyinak tűnnek, de figyelj, ha neked tetszik, hát felőlem oké.

Nike Air Force 1-om is van, all white, és azt is nagyon szeretem, az egyetlen negatívum, hogy a lábujjtöveknél a cipő a járás miatt megtörik, mint pl. az Adidas Superstar is, és egy idő után már elég csúnyán tud kinézni. Ennek ellenére egy cipő ikon, amolyan must needed, könnyű takarítani is.


De mindezek ellenére is azt mondom, hogy azt vedd meg, amelyik NEKED tetszik a legjobban, nem azt, amelyik épp az iskolában vagy a környéken pont menő. Próbáld fel mindkettőt, aztán válassz. Én is vettem egy csomó Vans cipőt egy fiú + társaság hatására, és nagyon meg is bántam, egy csomó pénzt kidobtam az ablakon, mert nem is tetszenek a cipők.

2018. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem választanám, a Puma nem valami szép (kicsit ribis), az Air Force 1 meg nagyon kiment már a divatból. Footshop-on, Pigshoes-on nézz körül, ott is vannak leárazások.
2018. aug. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 4. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 Vansot nem is vennék 😆

Kérdező, ha a két cipő közül szeretnél választani, akkor inkább a Nike Air Force 1 legyen ! 😀

2018. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Puma jobb!:) De egyébként a te lábadon lesz, nem pedig a barátaidén szóval azt vedd, amit TE szeretnél.
2018. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a Puma, de amúgy sem jöttek be sose az olyan fazonúak, mint pl az Air Force.
2018. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor lehetséges, hogy puma lesz, mert már nagyon régóta tetszik a Basket Heart, és még egy csaj lábán se láttam a suliban, pedig a legújabb adidast, meg nikeot megveszi mindenki.
2018. aug. 12. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!