Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem magamnak egy új halászn...

Vettem magamnak egy új halásznacit. Olyan, mint a lenti videóban van. A barátnőm azt mondja, ha felveszem, ki nem jön velem az utcára. Mi nem tetszhet neki ebben a jó kis naciban?


2018. aug. 5. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Csodálkozol rajta? Eltévedtél, és a női osztályon vásároltál? Én se égetném magam igy veled. (De ha a barátnőm párját látnám ilyenbe, biztos visitanék a röhögéstől!)
2018. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen naci nagyon gáz. Gondolom zokni szandállal vennéd.
2018. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Olyan jópofa vagy, hogy neked ez tetszik, de kiment a divatból és a legtöbb embernek nem az jut eszébe róla, hogy jól néz ki. Viszont hogyha téged nem érdekel mások véleménye, akkor vedd fel nyugodtan, nem mintha számítana, hogy más mit gondol.

Visszatérve én megértem a barátnődet, ez olyan, mintha ilyen hajad lenne:

[link]

Divatjamúlt, akkor jó volt, már nem. Szerintem inkább ne nagyon hordj olyan rövidnadrágot, ami térd alá ér, hogyha divatos szeretnél lenni. Meg a nevében is benne van, hogy halásznadrág, tehát halászathoz tökéletes, a hossza és a kialakítása miatt, de nem utcai ruházat.

2018. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez valami brutálisan szörnyű.Hol árulnak még ilyet?!A helyedben nem csodálkoznék,hogy ezt mondta a barátnőd,utoljára ilyet a nagypapámon láttam kb 5-6éve de már Ő sem hordja,mert szerinte is gáz.
2018. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Az én legjoooobb fiú barátom mindig ilyeneket visel. Én úgy szeretem őt ahogy van és mindennap szoktunk találkozni:D

Sose tennék olyat, hogy nem mutatkozom vele.

Sőt nekem tetszik, hogy ezt a stílust képviseli. És nem a mai divatot követi. Szerintem nem gáz, hanem praktikus a sok zsebe. Ellentétben a mi nadrág zsebeinkkel hogy még egy kulcs se fér bele nem még hogy a telefonunk. Úgyhogy én mindig odaadom neki, hogy légyszi tegye el nekem :D és mindig van hely az én holmiimnak is:D meg szerintem laza és tök jó, hogy szellőzik,nem passzos. Manapság nem tudom hogy bírják ki mindennap a fiúk is feszes farmer naciban.

Úgyhogy szerinten nem gáz, ha te ebben jól érzed magad miért ne viselhetnéd. Ha ki mész benne a városba és nem néz furán a társadalom:D akkor szerintem csak nyugodtan:p:)

Barátnődnek meg mond meg : 'Köszi, de nekem így megfelel' :)

2018. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi egyet értek a többivel, nem éppen izléses.

Nőként én neten is sokat nézem a férfi ruházatot és külön kosárba vannak, amik tetszenek és megnézném ideálomon.


Az a baj nem igen találni kivül belül megfelelő szeményt. Ha már a normális nőktől elvárják, akkor én is a pasiktól xD


Hétvégi balcsizgatásokkor látok ilyen szabású nadrágot a 40 feletti faszikon pl horgászatkor.


Kinek mi jön be, te döntöd el mit akarsz.


A barátnődnek üzenem:

"hidd el ez még a jobbik eset, az én exem stílusától falra mászott volna."


Amikor megismertem kis elegánsan ki volt rittyentve... fotózáson (modellünk volt), randira a kávézóban is , bele szerettem és kibújt a foga fehérje az öltözködésben is és leközöltem, hogy szépen megtévesztett...de akkor már nagyon megszerettem.


Ha szeret elnézi.

De ha nagyon kellemetlenül gáznak érzi ez van.


A póni tetoválás egy szakállas, fültágítós, pc-s pasin neccesebb és azt nem vetetheted le vele csak úgy xD


25N

2018. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!