Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz olcsóbb sportmárk...

Mennyire gáz olcsóbb sportmárkákat hordani?

Figyelt kérdés

Kipsta, Givova, Jako és társaira gondolok.

Nincs pénzem drága sport ruhákat venni. Mindennapokban szeretek sportosan öltözködni. Teljesen noname márkát nem akarok hordani.



2018. aug. 6. 17:53
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen magánügyed, aki emiatt megszólna, az gyökér. Én meg túrtam az összes sport cuccomat, kivéve a cipőt. Na és?
2018. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Ahhjj hát nekem sajnos olyan kiábrándító, amikor valakin ilyeneket látok. Én eléggé adok a márkákra, szóval az én véleményem egy kicsit csalóka lehet. Sokan inkább megveszik a hamis Nike-t meg satöbbit, de nem is tudom, hogy melyik a rosszabb. Ha van rá lehetőséged, akkor inkább gyűjtögess valami drágábbra, és abból vegyél kevesebbet. Egyébként pl. a Reebok, meg ezek ha jól tudom nem olyan drágák, de azért nem is az a noname.

17/F

2018. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A sportban a teljesítményeddel mutasd meg ki vagy, ne a márkákkal!


Én egyenesen azt nézem ostobának aki egy rakás pénzt kiad a márkáért, miközben a termék a töredékét sem éri. Nem a márka tesz valakivé, aki csak a márkától tud valaki lenni az egy senki valójában!


(Nem azért nem veszek nike-ot apple-t mert nem telik rá, mielött egy márkafan nekemtámadna ezzel)

Aki úgy érzi megsértettem, az jól érzi, mert tudja mi "van" a márkák alatt :) sorry :D

2018. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanacsot utcara nem sport cuccban mesz, am sportolas kozben nem szamit a marka ha megfelelo a minoseg.
2018. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Nagyon.
2018. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem attol leszel keményebb a teremben sem ha belépsz full Jordan-be külsőd meg nem tükrözi a sportos megjelenést.

Egébként Kipstával nincs semmi gond szerintem jó márka ;)

2018. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Ha sportolsz és van alkatod azon egy sima feszülős ruházat jól tud állni.

Én csak azért veszem meg pár dologból a minőségit (szval itt se a márka dönt első sorban), mert pl a kellemes bőrlégzést biztosítja az adott ruhadarab, ez teljesítmény növelésben is segít.


Lehet hogy 3 ruhadarab 110ez be bele fáj, de ezeket egyszer kell megvenni s nehezen mennek tönkre, mosógép pedig van.


+ a mindennapokra teljesen más stílusú egyedi megjelenésű/izlésű ruhákban járok - nem nagy márkák sok pici kinai gyártani olcót. De megjelenés más :) (az egész ruhatár árban alig egy teljes magyar fizuból kihozva, míg mások egy egy telóra kidobnak 300-400ezreket és sablon stilusú igénytslen emberek)


Nah meg amikor a newyorkeres suhancok beszélik ki haverjukat a parkban, hogy kinaiban vásárol s cinkelik... Oda mentem és felvilágosítottam, hogy manapság sok minden készül kinaiak álltal.

Elkértem a nagyszájú srác húhaaaa newyorkeres felsőjét és kifordítottam a cimkéjét megmutatva neki "made in china"... Nah meg az iphone is nagyba kínai és még sok más.


Égett a fejük, a cinkelt srác meg megköszönte és eljött velem sütizni xD vicces volt.


(az más ha edzésre tart az ember sport ruhában am.)


25N

2018. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

#2-es vagyok.

De válaszolók, félreértelmezitek a kérdést. Nem sportolni szeretne a ruhákban a kérdező, mert akkor én is azt tanácsoltam volna neki, hogy teljesen mindegy mit vesz fel, csak legyen kényelmes és tudjon benne rendesen mozogni. Ilyen esetben tényleg mindegy.

De ha az ember utcára vesz fel sportosabb cuccokat, akkor sokkal jobban állnak a nagymárkák logoi a ruhákot és bárki bármit is mond, igenis számít, hogy mi van rajta. Én csak elmondtam, hogy a többi ember hogy áll a dologhoz, de ha téged nem zavar, sem azokat akiket ismersz, barátok, partner, család, satöbbi, akkor teljesen mindegy, hogy a többi ember mit gondol.

2018. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Éppen akartam írni, hogy nem edzeni akarok benne. 😃

Köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 6. 21:32
 10/12 anonim válasza:

szerintem király a Givova,Jako cucc..

melegítők, kabátok,dzsekik

2018. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!