Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bershka farmerjainak mennyir...

A Bershka farmerjainak mennyire pontosak a méretezései?

Figyelt kérdés
Rendelni akarok az oldalukról, 38as méret vagyok és azt olvastam, hogy egyel nagyobbat érdemes venni, akkor most 40es farmert kéne vennem?

2018. aug. 7. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én 38as vagyok és 38as bershkás nadrágjaim vannak. Más márkáknál is ezt a méretet veszem és teljesen jók.
2018. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire :D

Van 34-es, 36-os, és 38-as Bershkas nadrágom is. Értelemszerűen mindegyik ugyanakkora.

Felsőből is kellett már L-es! Amikor máshol S-est veszek. Erre a legutóbbi a Bershkaban is S-es volt.

Össze-vissza vannak már egy márkán belül is.

2018. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. aug. 7. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, próbáld fel.

Az én méretem gatyákból 36-os, a Bershkában is, de volt már 34-es is.

Egyszer a Bershkában felpróbáltam egy gatyát, de hatalmas volt a sor, így úgy döntöttem, megrendelem online. Láttam, több színben is van, ezért rendeltem feketét, fehéret, sötétkéket és világoskéket (igen, hiány volt farmerekből). A fekete és a világoskék ugyanolyan, tökéletesen jó volt. A sötétkék jó, de egy picikét más, talán egy ici picit nagyobb volt. A fehér pedig sokkal nagyobb, hülyén is állt, odaadtam egy ismerősömnek. Pedig mindegyik 36-os volt, le is ellenőriztem.

2018. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!