Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? Exférj,...

Mit vegyek fel? Exférj, barátnő jönnek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A (hamarosan)volt férjem feljön a barátnőjével meg még két idegennel. Még sosem taliztunk. Segítenek neki felhozni valamit, mert egy kocsiba nem fér be.

Szóval,mit vegyek fel?

Tréningnaci póló? Vagy az snassz? Inkább farmer meg valami felső??????

Légyszi segítsetek!


2010. jún. 20. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szrintem vmi egyszerű utcai viseletet. farmer és valami hétköznapi ing:)
2010. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

:-)

2010. jún. 20. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem valami lazát de szexit:):) Nem is tudom...egy sima farmer+póló is lehet jó, csak valami szépet, nem kinyúltat, nem kopottat:) De semmiképp ne tréningnacit szerintem....:)
2010. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Akkor feltúrom a szekrényt! :-)

2010. jún. 20. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én valami jó ruhát vennék fel, de nem kihívót, csak nőieset. Hogy lássa az exférj meg a barátnője, hogy még mindig jól nézel ki.
2010. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csúcsszuperek vagytok!

Itt voltak, haverokkal. Köztük volt egy pasi is, tátva maradt a szája, de exemnek is. Lehet, picit kirívó volt, de így utólag nem bánom! A csajnak az arcát látni kellett volna. :D Hát igen, minek hozza ide?!

Ja, és nem tudom, hogy a ruhának köszönhetően vagy a sminknek, vagy csak úgy mindennek, de úgy néz ki, egy férfi szeretne megismerni!

Szóval csak megköszönni tudom, hogy ilyen szuper tanácsot adtatok!

Lexi

2010. jún. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!