Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik barátnő jobb? Szép de...

Melyik barátnő jobb? Szép de buta? Vagy - Nem olyan szép de okos?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 18:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
S.O.S
2010. ápr. 1. 18:42
 2/15 anonim válasza:
78%
Mindenképp a buta, azt mondasz neki amit akarsz.
2010. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én szép, de buta barátnőm könnyen befolyásolható, és az új pasija ezt ki is használja, így hanyagol minden mást, csak neki akar megfelelni, egyáltalán nem lehet rá számítani. A kevésbé szép, okos barátnőm mindig meghallgat, jó tanácsokkal lát el, lehet rá számítani és közös programokat szervezni. De én ettől függetlenül nem választanék a kettő közül, mindkettő a barátnőm!
2010. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az okos! annak legalább van némi esze, hogy ne vigyék könnyen ágyba,mint a butát.
2010. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a pasik melyiket szeretik jobban? Vagy egy lány melyikkel barátkozna inkább? Én spec nem értem, konkrétan mire gondolsz:)
2010. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az okosra szavazok, ha fiú vagy, ha lány. Ugyanis az ész megmarad, és mindig jó társaság lesz a barátnő, de a szépség múlandó...!
2010. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az okos.Nagyon nem bírom ha valaki értetlen és tök egyszerű dolgokat el kell neki magyarázni.Régi barátnőmnek 19 éves létére nem tudta mi az az ózonlyuk,el kellet neki magyaráznom.Na meg voltak még ilyen okos húzásai.Másik ismerősöm nem tudta egy vaktérképen megkülönböztetni Európát Amerikától:) Az ilyenek nagyon ki tudok akadni,nem bírom a nagyon buta emberek.
2010. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
hát nem tudom nekem mindkettőből megáldott a jó isten :D
2010. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
nekem mind2re szükségem van xD
2010. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

az én legjobb barátnőm okos is és nagyon szép is, mért nem keresel ilyet??:D:D

amugy inkább az okos, mert azok tudnak a tetteik előtt gondolkodni;)

2010. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!