Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meg lehet-e mondani munkatársn...

Meg lehet-e mondani munkatársnak a munkahelyen, hogy nem ilyen módon felöltözve kellett volna bejönni?

Figyelt kérdés
Külföldi vendégeket fogadtunk, velük ebédeltünk. A 130 kilós férfikollégám pólóban, combközépig érő nejlonsortban és papucsban jött be a vendégek fogadására. Nem baj, hogy más napokon is így jár, hiszen akkor csak mi látjuk, de legalább a vendégek fogadására felvehetett volna egy rövid ujjú inget meg legalább egy térdig érő, szövetből vagy farmerből készült bermudát. Ezt végül senki nem merte neki megmondani.

2018. aug. 8. 11:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
10-es! Próbálkozzál. Annyit megér! Én nem alkalmaználak az tuti! Ez nem megfelelési kényszer hanem igényesség!
2018. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Varsv! A magyar törvények nem tiltják a taplóságot, a nagy arcot. Csak aztán nem csodálkozz.
2018. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Már csak a következő dolgok nem derültek ki:

1. A főnök egyáltalán ott volt-e, vagy 3 hetes szabin van?

2. Milyen munkahely ez, pl külföldi úszómesterek jöttek-e látogatóba?

3. Hol volt az ebéd, strandon vagy a Hiltonban?

A dress code-ról meg: igen, elvárható egy bizonyos színvonalú megjelenés. Sőt, törvényekkel is lehet példálózni ennek kapcsán. De akkor engedtessék meg, hogy az irodai hőmérsékletre is tartsák be a törvényeket. (Klíma nélkül 31 fok hosszú gatyában esete)

2018. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Külföldi vendégek nagy eséllyel leszarták miben van a kolléga
2018. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%

11!

Tudod min múllik minden? Az összefogáson!

A mindenki olyan lenne mint én akkor te senki közül tudnál választani úgy kb.

Csak akkor lehet szabályokat betartatni ha találsz birkákat rá.


12!


Segítek! Varvs! Így kell helyesen leírni mert latinul van és a latinba a v u-t jelent kiejteni Varusznak kell.


Hogy ki volt nézz utánna.


A válaszodra úgy reagálnék hogy én olyan helyet foglalok el a ranglétrán ahol kevesen tudnának nekem keresztbe tenni mert hát tudod a pénz az hatalom!

Egészség legyen a többit megvesszük bármi vagy bárki legyen is az.

2018. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért kell beleszólni más ruházkodásába.

És ha a vendégeknek tetszett a kolléga ruházata?

Nem lehet előre meghatározni, kinek mi tetszik.

Nekem sem tetszik sok ember ruhája, de eszembe nem jutna beleszólni, de én sem örülnék, ha beleszólnának.

Furcsa, hogy manapság ilyen régimódiak az emberek.

2019. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!