Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehetne az én alkatomra...

Hol lehetne az én alkatomra farmert találni?

Figyelt kérdés

Nincs különleges alkatom, vagy bármi, de egyszerűen nem jók rám a farmerek...

(lány vagyok :D)

A derekam vékony, a csípőm, combom széles, lábaim rövidek, így sehol sem találok magamra passzoló farmert... Esetleg valaki, akinek ilyesmi kaliberű alkata van, az hol vásárol? Nem baj, ha drága bolt, de muszáj már farmert vennem.


2018. aug. 9. 00:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Csípőnadrágokat nem szeretem, ha nem muszáj, akkor inkább azt nem vennék.
2018. aug. 9. 00:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Shein-en és más ilyen kínai oldalakon láttam ilyen alkatra nadrágot.
2018. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék online rendelni, hisz, kicsi az esélye, hogy jó lesz rám.
2018. aug. 9. 01:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szivattyú. Na én is mindig ilyen gondba voltam annyi különbséggel, hogy én hosszúcombú vagyok. Ja, és pasi. De meglett a megoldás
2018. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, ami a combjaidra megfelelő méretű és a csípődnél vagy a derekadnál a hátsó részre belülre (ahová az övet kell dugni) be kell varrni egy gumit, ami összehúzza. Ha jól van megcsinálva, észre sem lehet venni. Nem egy nadrágomat csináltam így meg.
2018. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!