Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerdzseki és snapback...

Farmerdzseki és snapback furán nézne ki együtt? 22F

Figyelt kérdés
Szeptemberre akarok vásárolni ruhákat és nagyon megtetszett egy Pull and Bear világos farmerdzseki és egy Supra snapback. Együtt fel lehet venni szerintetek?
2018. aug. 9. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az függ ezek színétől is. Na meg a szett többi részétől (cipő, nadrág) :D De így elsőre nem hangzik rosszul.
2018. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A dzseki pontosan így néz ki:

[link]


A sapka pedig így:

[link]

2018. aug. 9. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ezt a farmerdzsekit is mindenhez fel tudod venni és a sapeszt is.
2018. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a kettő szerintem pont elég jól megy egymáshoz, nekem legalábbis tetszenek. Gatya? Cipő?
2018. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A cipő egy fekete-fehér Nike, a talpa és a pipa fehér benne, egyébként fekete. Nadrágból pedig egy sötétkék farmerre gondoltam, mert az csak elüt a világos dzsekitől, teljesen feketében meg nem akarok lenni.
2018. aug. 9. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem annyira az egyszínű szetteket, ezért lehetne a póló is kicsit világosabb. Amúgy simán mehet ez így együtt, nem egy extra, de egy teljesen jó kis szett lesz.
2018. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Neked kell megfelelnie, nem másoknak. Csak magadnak öltözködj!
2018. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, így néz ki együtt:

[link]

Szerintem semmi gond nincs vele, hordható együtt.

17/F

2018. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!