Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az extramagassarkúban (11 cm...

Az extramagassarkúban (11 cm felett) is ugyanúgy meg lehet szokni és tanulni a járást, mint az alacsonyabb cipellőkben? Csak gyakorlás az egész, és nem fog fájni a talpam, megszokom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a magassarkú cipőket. A legtöbb 13-14 centis. Nem nehéz megtanulni benne járni, de a 7-8 centisek sokkal kényelmesebbek. Én 3-4 óránál tovább nem tudok benne lenni, mert kényelmetlen és nagyon fáj utána a lábam pár percig :D
2010. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legkényelmesebbek a közép magasak. A sportcipőnél is kényelmesebbek sztem. A nagyon magasba is simán lehet járni, a lejtésétől függ mennyire kényelmes (illetve, h ne törjön sehol, ezért pl. csizmában bárhová elmegyek, de a szandál ugyanakkora sarokkal már más :)). Viszont mivel pont a lábujjak tövén (nemtom h mondani :)) jársz, soha nem fogsz tudni túrázni benne. De vannak igen jóés kényelmes fazonok ;)
2010. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18+ felett lehet.. de az ilyen 11-2 éves kislányok nem tudom miért hordanak magassarkút...
2010. jún. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jajj én sem, komolyan... Tiszta nevetséges, mikor egy gyerek próbál nagynak látszani, miközben mindenki őt röhögi.

Én 19 vagyok :p

Normál magassarkúkban járok, 7-8 centisekben, a nagyon magasokban még nem vagyok biztos...

:)

2010. jún. 22. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:

En orok eletemben magassarku manias voltam szoval mar tini koromban is neki alltam hordani magassarkuakat persze nem 10 cm-eseket:D Igy abban,hogy hogyan kell jarni benne nem igazan tudok segiteni.

Azonban Angliaban lakok es itt nagyon divat(fokepp buliba) az olyan magassarku,mint amilyen kb. a k.rvaknak van.(es amilyenre te is talan gondolsz) Nekem is van jo par es szerintem akkor kenyelmesebb es konnyebb is jarni ilyen magassarkuakba ha a labfejnel magasitott,mint ez


[link]


vagy ez

[link]


Ezekben abszolut nem fajdul meg a labam.SOT. Mint irtam kenyelmes. Probald ki:)

2010. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is van 2 magasabb sarkú cipőm de nem ilyen 10cm-es.kb.úgy 2-3 cm úgyhogy inkább törpesarkúnak nevezném őket de am múltkor a deichmanba felpróbáltam egy non magassarkú cipőt és nem volt nehéz benne menni

12/l

2010. jún. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze nem vettem meg(elöbbi voltam)
2010. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Általában mindig platform magassarkúkban járok, azok tényleg kényelmesebbek, csak sajnos a 13 cm-es sarokkal még mindig nem tudok mihez kezdeni... :S


Köszi a válaszokat! :)

2010. jún. 24. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:
2 és fél éve táncolok 11 évesen kezdtem megszoktam a magassarkut de csak táncra használom , és sok fajta volt már rajtam . 11 cm oké de a nála nagyobbak nagyon sokban tönkre tehetik a lábad és ezekbe a magassarkukba átfeszített lábakkal kell menni ezt nem úgy értem mintha bot lenne a gatyádba mer az is gáz ! és nem nagyon fáj a lábam max1 történt meg velem :D
2010. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!