Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb hátizsák márka?

Melyik a legjobb hátizsák márka?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy női hátizsákot a főiskolára, de nem tudom, melyiket érné meg. Sokat nem szeretnék rá áldozni, de azért ne jöjjön szét pár hét alatt.

2018. aug. 15. 00:56
 1/3 anonim válasza:

Vans of the walls


Elég jó márka én szerintem.

2018. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sportos akkor Vans.

Ha elegánsabb akkor Nobo

2018. aug. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen táskát vehetsz, amilyen csak tetszik. Ha nem ütöd vágod, akkor mindegyik bírni fogja a következő cseréig(mert gondolom nem 10 évig akarod hordani), tehát olyan 3-4 évig(de lehet hogy egyébként akár 10 évig is). Szóval olyan vegyél, amilyen tetszik neked és ha nem valami nagyon kis cég, hanem valami ismertebb(Reebok, Nike, Adidas, Vans, Puma, BP, TH, CK, RL, Budmil, Heavy Tools, stb.) akkor bármelyik jó lehet neked. Azt vedd, amelyik tetszik.

17/F

2018. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!