Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meg fog érkezni a héten a...

Meg fog érkezni a héten a rendelésem?

Figyelt kérdés
Szombaton (11-én) rendeltem a H&M-ből ruhákat, elvileg 1-3 munkanap a szállítás, az ma letelt, és eddig 1 e-mailen kívül semmit nem küldtek. Ha jól tudom, lesz még egy e-mail, és csak utána jön a csomag. Na most én jövőhéttől nem leszek itthon, sőt ezeket ruhákat vittem volna már magammal. Nehogy már 5 munkanap kevés legyen, ugye meg fog jönni péntekig? Pest mellett lakom, még csak nem is az Isten háta mögött.

2018. aug. 15. 13:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ezeket a*
2018. aug. 15. 13:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-3 munkanap csak magára a szállításra vonatkozik onnantól számítva hogy átadták a futárnak, a rendelés feldolgozása nem számít bele. Szóval ha még csak a visszaigazolás emailt kaptad meg akkor még fel sincs dolgozva. Nem akarlak megijeszteni de én legutóbb 2 hete rendeltem és nekem a 7. munkanapon hozták ki, úgyhogy elég necces, de remélem megkapod időben. Az utóbbi időben baromi lassúak lettek úgyhogy bele kell kalkulálni legközelebb:/
2018. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem régebben, nekem sem 3 munkanapon belül érkezett meg. Egyébként neked szerintem még ma megérkezhet, hiszen ha jól tudom, akkor a nap végéig szokták hozni. De ne aggódj, a héten biztosan meg fog jönni. :)

17/F

2018. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma este/éjszaka kapsz szállítási igazolast akkor pénteken megkapod. Mert akkor holnap email a dpdtol, másnap pedig viszi a futár. Ha nem kapsz reggelig szállítási igazolast, akkor nem kapod meg a héten.
2018. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt, hogy átlagosan 1,5 hét alatt szoktam megkapni szintén Pest mellett.
2018. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az 1-3 munkanap a kiszállításra vonatkozik. Tehát ha átadták a futárszolgálatnak. Kapsz e-mailt arról a H&M-től, hogy elkészült a csomag, majd a dpd-től is kapsz, hogy a H&M csomagot adott fel neked. Majd pedig a kiszállítás várható időpontjáról is kapsz egy e-mailt szintén a dpd-től.

Én a H&M-től általában 1-1,5 hét alatt szoktam megkapni a rendelést. Mostanában sajnos eléggé lelassultak, nem is szeretek már tőlük rendelni.

2018. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. aug. 15. 16:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 4-5 nap alatt szokott megérkezni. Amúgy van csomagkövetés, nézd meg merre jár a csomag.
2018. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia megérkezett időben a csomag?
2018. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem történt semmi, így csütörtökön felhívtam őket, hogy lemondjam a rendelést,amit a DPD-nél tehettem meg végülis.
2018. aug. 18. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!