Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, milyen anyagú alsó...

Srácok, milyen anyagú alsó vállt be?

Figyelt kérdés
Boxeres vagyok, és nekem gyapjú anyagú van, de kezdem utálni. Izzadni nem szoktam, de nem kap levegőt ott semmi. Nem tudom milyen anyag lenne jó, hogy levegőzzön a dolog.
2018. aug. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem az anyaggal van baj hanem a fazonnal!!


Miért kell követni a többi birkát? Ettől leszel férfi?


Én mindég is fecskébe jártam és soha semmi gondom nem volt vele.

2018. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen divat? Pont h a feszulos meg a fecske a dvag baratom


Miert hordok LEVEGOZO boxert? Mert fecske a csajos, a feszulos meg nyomna a mogyorot

2018. aug. 18. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A fecske csajos? 😂😂😂😂

Végülis nehogy frusztrálva érezd magad emiatt inkább öregapám stílusba nyomjad ha az jobb.


Beszharok hogy mennyi kisfiú van aki nagyon férfinek érzi magát hogy még véletlenül se legyen nőihez hasonló ruhadarab rajtuk..

2018. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Attila1945 ***** válasza:

Hogyha szeretnél csökkent spermaszámot meg fájdalmakat, meg csómót izzadni, akkor jó választás a fecske, egyik legjobb döntésem volt leállni róla, és igazából csak utólag vettem észre hogy mennyire rossz volt. A laza boxerral az a baj, hogy nem lehet jól felvenni például farmer alá rendesen, nem tart eléggé, de bármi más alá viszont jó. Nálam a trunks vált be legjobban, kb a többi minden előnye megvan a többi hátránya nélkül. Nekem pamutok vannak.

A gyapjunak jól kell szellőznie, de lehet hogy a nadrágod anyaga miatt nem tud. Sűrű szövésű farmer, poliészter, na ezeket érdemes kerülni, ha ilyen gondjaid vanak.

2018. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. A farmernal csak akkor baj ha nagyon szuk. Amugy tok jo szerintem. Probaltam mas tipust, nem vallt be.


Igen a fecske csajos, kis lanyos bugyika, tisztasagi betettel es fodros mintaval (te kezdted).

2018. aug. 18. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi buta óvodást egyrakáson.


Szerintem ne vegyetek fel semmit és akkor FÉRFIASAK is maradtok és megmarad a megfelelő spermium szám is. 😂😂

2018. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oreg, te kezdted ezt a dobalozast. A kerdes sem arrol szolt, te mit hordasz. Elmomdtad, de tok gunyosan, persze hogy ki leszel figurazva a szoknyaddal egyutt
2018. aug. 19. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!