Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord manapság a fiatal...

Miért hord manapság a fiatal srácok többsége annyira feszülős pólót vagy olyan szorosan tapadó inget, hogy ha leülnek, majd szétszakad rajtuk?

Figyelt kérdés
Furcsa azt látni, hogy még a kövér srácok is feszülős ingben és szoros pólóban nyomják: domborodnak a feszes pólóban a hurkák, a cicik, ha meg ing van rajtuk és leülnek, majd lepattan az összes gomb, majd szétreped az ing. Jó ez nekik? Nem zavarja őket?

2018. jún. 5. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarja őket. Ha zavarná, akkor nem vennék fel. Foglalkozz magaddal.
2018. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lol, nekem ez igazából tetszik xD
2018. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátha valaki összetévesztő a zsírt az izommal.
2018. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Oszinten en azert hordok ilyeneket, mert nincs idom elmenni ujakat venni, amik rendes meretuek. De nemsokara elmegyek es ujraalkotom a stilusomat
2018. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis méretűt volt időd megvenni ? :)
2018. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem ugy ertem. Tenyleg lassan egy eve nem vettem euhakat magamnak, es ugye akkor meg kisebb voltam, megfelelo meretuek voltak a ruhaim. Nem feszultek. Azota nottem (rendszeresen jarok a konditerembe es dajnos hiztam is) es hat ideje lenne uj ruhakat vennem. Megfelelo meretueket.

Az ember husz eves koraig novesben van (kb). Muszaj cserelni idonkent a ruhatarat.

2018. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Most ezt találták ki ez a divat > slim fit szabás.
2018. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Versenyszerűen táncolok, ruháim, ingjeim feszülnek, csillognak, selyem, szatén anyagúak. Hétköznapra is ilyeneket hordok. Ritka, amikor bő szabadidő nadrág, vagy póló van rajtam.
2020. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!