Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A használattól kinyúlt ruhát...

A használattól kinyúlt ruhát mosással vissza lehet zsugorítani?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
nem
2018. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kötött ruháim annyit összemennek mosás alkalmával, amit hordás alatt megnyúltak. attól függ, milyen ruháról van szó. egy sima pamut ruhadarab nem fog összemenni.
2018. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert idáig nem volt mosva ?
2018. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem azok a ruháim, amik hasznàlat alatt kicsit megnyúlnak, mosás után visszaállnak eredeti alakjukra.
2018. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Most miért is lettem lepontozva?

A kérdés alapján 2 eset állhat fent:

1. mosták idáig is, mégis kinyúlt, akkor az 1000. mosástól most ugyan miért is menne hirtelen vissza

2. sose mosták, na de majd most

Erre kérdeztem rá, tök jogosan.

2018. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nem értelmezed a dolgokat! Neked még nem volt olyan ruhád, amit vadi újan felhúztál és pár óra használat után kicsit megnyúlt? Ez nekem a farmeroknál és néhány pamut felsőnél szokott lenni. De mosással újra vissza áll eredeti formájára.

Nem egy agyonhasznált ezer éves rongyra gondolunk!

2018. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni, hogy a kérdező is arra gondolt, hogy nem 1 napos ruháról van szó, hanem egy régebbiről (amit esetleg úgy turizott, örökölt vagy ilyesmi). A másik meg, hogy ha vissza is megy mosástól (igen van, ami kicsit visszaugrik) akkor is mire megyünk vele, mert egyrészt ez minden esetben ideiglenes (1 nap), másrészt egyre növekvő nyúlásból kell visszaugrania és emiatt már egyre inkább nem is az eredeti méretére fog.
2018. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!