Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell tudatosan ruhát...

Hogyan kell tudatosan ruhát zsugorítani?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy megtetszett egy ing és a fazonja perfekt,vállszélessége tökéletes és a karnál is rendben van. Csak 1 bajom van... Habár S-es ruha méret 170cm-es férfiakra van tervezve(ennél kisebb nem volt) viszont én 166cm vagyok :(

Viszont megvettem. Tervem, hogy max. 5 centit szeretnék rajta zsugorítani. Mosáskor hogyan trükközhetek? Anyaga: 100% pamut



2017. máj. 17. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Trükközni nem tudsz, mivel ma a legtöbb ruha eleve elö van készítve, és nem megy össze.

Másrészt ha össze is menne, sosem lehet megmondani, hoyg keresztben vagy hosszában fogja tenni.


Ha meg az ing hosszú, akkor nem "zsugorítani" kell, hanem levágni az aljából a fölösleget és újra elvarrni a szélét.

2017. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!