Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorko Nasty cipő férfi, vagy női?

Tele kérdése:

Dorko Nasty cipő férfi, vagy női?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma délelött a főnökünkkel elmentünk egy plázába ő kajálni,én benéztem egy cipő boltba,suli kezdésre kellene cipő.Megmondom őszintén 15nél többet nem szeretek költeni egy cipőre,de sürgetett az idő,mivel több mint fél órát ott válogattam a cipőket,ezért megvettem ezt: [link]

Megmondom őszintén nekem tetszik,csak annyi vele a gondom,hogy a családba azt mondják,hogy nagyon nőies.Szóval érdekelne más véleménye,mivel igazából nem női cipők közül vettem el,gondolom nem lehet női,de más véleményre is kiváncsi vagyok.


2018. aug. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Férfi cipő.
2018. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor nyugodtan vedd fel. Kit érdekel, hogy nőinek, vagy férfinek van mondva? Az a lényeg, hogy passzoljon a stílusodhoz, megtaláld benne önmagadat.
2018. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nevezd el uniszexnek ahogy a nők szokták azt a terméket amiben nem biztosak hogy nekik készült és el van intézve.


De ez egyébként férfi!


Egyébkén mit szólsz az Oxford cipőkhöz?

Az is férfi és nők is veszik!

2018. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!