Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz az évzáróra szürke-feketés...

Gáz az évzáróra szürke-feketés gatyában menni? (elég sötét) Jövőre már úgyis másik suli.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
dehogy gáz én nem is szoktam ünneplőbe menni minek?? csak szívja a meleget inkább felveszek egy kényelmes farmert felsőt tornacsukát vagy topánkár m1 és kész minek oda kiöltözni?? csak nem ad a tanár egy oszifőnőkit vagy igazgatóit érte XD
2010. jún. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
amm 12 éves vagyok és nemtom ki írta de nem minden 12 éves h.lye ..csa mert én nem szoktam magassarkuba járni nem állok naphosszat a tükör előtt nem festem magam hanem elvagyok ugy ahogy vok még ha bulizni meek akk is tornacsuka farmer meg egy felső ami jól néz ki és kényelmes is de nem az a kihívó ugyhogy....
2010. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
és ki mondta h minden 12 éves az hü.lye pi.csa?
2010. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12 éves, bulizni meek..

Csodálom hogy a drága szüleid elengednek bulizni.. mert engem nem engednek. De helyesírni is gyakorolhatnál..:)

2010. jún. 23. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!