Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjak majd...

Milyen ruhákat hordjak majd ősszel és télen, ha tök rossz (alma) alkatom van?

Figyelt kérdés

Már a nyári öltözködés is egy kihívás volt, de ezt még nagyjából megoldottam: fekete cicanaci, hosszított pólók.

Ez sem túl jó verzió mondjuk, de ezt lehetett kihozni belőle...


A melleim viszonylag nagyok, szélesebb a vállam, nagy a hasam, a fenekem és combom kicsi, vékony... Egyáltalán nem arányos...


A hosszú vagy rövid nadrágok totál bevágnak a lábam között (tevepata) ugyanis a nagy hasamra és a vékony combomra elég nehéz olyan nadrágot találni, amit fel tudok húzni a köldökömig, de a combomon-fenekemen sem lóg...


Gondolok valami hosszított ruhákra meg vastag harisnyára, de mégis milyenre? :/


Tanácstalan vagyok, valaki segítsen!


Köszönöm.

21L


2018. aug. 22. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Szerintem ez a most divatos ilyen bő szárú jó lehet, féket, sötét V nyakú felsők.


Találtam neked valamit, ha nem tudsz angolul le tudod a google val fordítani.


[link]

2018. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagynéném is "alma" (bár ő azért, mert zabál és nem mozog semmit), ám jól megoldja.


- hosszanti csíkok

- féloldalas (egyik oldala hosszabb) felsők

- szoknya, harisnya

- van pár ruhája is, sötét színű, pár átlapolással, szerintem tök jól áll neki


Nyiss a szoknyák felé, egy hosszabb kabáttal és csizmával télen sem fagysz meg :)

2018. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pinterest.com -ra írd be hogy plus size fashion szerintem sok inspirációt találhatsz! :)
2018. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2018. aug. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!