Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolatáska szivacs nélkül?

Iskolatáska szivacs nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új iskolatáskát, és eléggé megtetszett egy, viszont az a gondom vele, hogy szerintem nincs a hátuljában szivacs...


[link]


[link]


Szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyire baj, hogy nincs benne szivacs? Pl. ha nagyon figyelek arra, hogy csak könyvek legyenek a fő rekeszben akkor...? Mármint ugye a könyvek egyenesek, és kemények, szóval elvileg a hátamat nem bántaná... vagy a táska se bírná sokáig?


Áhh, nem tom', vélemények? Nagyon fontos a szivacs? Vagy esetleg nem tud valaki hasonló táskát? (Néztem egy nagyon hasonló SoulCal-os táskát, de az sajnos kicsi :( )


Válaszokat előre is köszi!! :)



2018. aug. 22. 22:32
 1/6 anonim válasza:
Az én táskám hátában sincs szivacs, az elején kényelmetlen volt ha a hátsó részbe rajtam véletlen a tolltartómat vagy ilyesmi, de aztán megszoktam hogy oda a nagyalakú könyveket, füzeteket kell pakolni. Itt én azon aggódnék, hogy nem lesz-e kicsi? Mármint nekem kb csak nulladikban volt olyan kevés könyvem, hogy elférjen egy ehhez hasonlóban.
2018. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a mérete miatt aggódnék.
2018. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó tásks - NEM iskolába :D


A fele cuccod nem fok beleférni. Nem a suliba kell divatolni...

2018. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

„Nem a suliba kell divatolni...”


Hát sajnos manapság tanulásra sem jó, szóval olybá tűnik lassan tényleg csak melegedni lesz megfelelő.

2018. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kicsinek nem mondanám, bár képről valóban annak tűnik, pedig

46x18x33 a mérete, ami szerintem teljesen jó. :)

Főleg mivel az előző táskám aljának átmérője még kisebb volt, szélességre, magasságra pedig közel azonos.

És bele is fértem, de éppen csak annyira, hogy már egy vizes üveget is szűkösen raktam mellé.


A divatolásról annyit, hogy ha nagyon divatos szeretnék lenni, akkor vagy 10-en ezer ft-os Vans táskát, vagy pedig valamilyen "márkás" kézitáskát kéne vennnem... meghát ez nem éppen divatos, szerintem inkább retro,dehát kinek mi. Nekem ez tetszik és kész. :)


Nekem már csak annyi kételyem van, hogy nem tudom mennyire lesz strapabíró, bár ez használás folyamán derülne csak ki...


Amúgy köszi a válaszokat... Főleg az elsőnek köszönöm, szóval akkor csak hozzá kell szokni, és figyelni mit rakunk oda. Azt hiszem, akkor így működne. :D

Esetleg még bármi vélemény?

2018. aug. 23. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez olyan kerdes mint : “iskola tanulás nelkul?” Adjatok mar fel kosz
2018. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!