Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzünk fel esküvőre?...

Hogyan öltözzünk fel esküvőre? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

3-an vagyunk lányok (anya, én, nővérem).

Anyám okozza a legnagyobb gondot, mert szerinte nekem meg nővéremnek ugyan olyan ruhát kéne felvennünk. Ez több szempontból is problémás: más az ízlésünk, alkatunk stb.

Rám hárult a ruha szerzés feladata, de egyszerűen lehetetlen vállalkozásnak érzem ezt. Attól, hogy mi 3-an alkotunk egy családot nem kéne egyformának lennünk (anyám szerint sz*rul néznék ki, ha mind más színű/fazonú stb) ruhában lennénk.


2018. aug. 23. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max a koszorús lányok szoktak ugyanolyan ruhát felvenni. Főleg ha az alkatotok is más nem értem anyud miért gondolja hogy jó ötlet egyforma ruhát venni :/ nővéred meg nem akar magának választani valamit?
2018. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nővérem leginkább ócska ruhákat választ, meg most külföldön van.
2018. aug. 23. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vendégként mentek és nem koszorúslányok lesztek akkor nem kell az egyforma ruha.Nővéremnek szombaton volt az esküvője,3an voltunk koszorúslányok viszont a ruhánk felső része különböző volt,hiszem 3teljesen más személyiség és testalkat vagyunk...Ha nagyon ragaszkodik Anyukád ehhez az egyforma dologhoz,akkor állapodjatok meg egy színben ami mindenkinek jól áll viszont nem ütközik az esküvő etiketjével.
2018. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges összeöltözni. Az csak a koszorúslányoknál szokás. Esetleg kiegyezhettek egy mindőtöknek tetsző színben, vagy vásárolhattok valamilyen egyen kiegészítőt, mondjuk hajcsatot.
2018. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább egyezzetek meg egy egyforma színben,ha teljesen mások vagytok akkor szinte lehetetlen ugyan olyat találni ami mindenkinek tetszik.
2018. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vennék MAGAMNAK egy ruhát, ami passzol színben, fazonban, a többit oldják meg ők.


Röhej.

2018. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!