Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én vagyok tanácstalan...

Csak én vagyok tanácstalan öltözködés terén?

Figyelt kérdés
31 N Mondhatni hogy nincs stílusom. Másrészt méreteim miatt is nehéz szép cuccokat vannem. Nincs sok érzékem hozzá hogy mihez mi illik. Mondjuk anyám régen is össze vissza holmikat szedett rám, pedig csodás alakom volt tiniként. Széles nadrágok, öreges pulcsikat vett kéztől meg ilyenek. Szóval nem volt olyan hogy úgy öltözhettem ami épp jólesett volna. Tuti hogy még ez is bennem van. 31 éves mit hordhat? Már nem illik feliratosat, színeset? Mondjuk ezeket nem is veszem.

2017. júl. 24. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy színeset nem illik. Sokkal stílusosabb, ha az egyéniségéhez illő színeket visel valaki, mint ha megfelelési kényszerből seszínű göncöket aggat magára, amelyekben aztán egész nap úgy érzi magát, mint a döglött hal.


Nehéz túllépni azon, ha az ember fiatalon nem tudott kibontakozni vagy nem is tudta még, hogy mit is szeretne. De egyáltalán nem lehetetlen, nálam is így történt.


Nézegethetsz neten képeket, stylist oldalakat, most már a turkálóknak is vannak divattanácsadói a facebookon.


Bár én inkább a konkrét cselekvést javaslom.

Milyen méreteid vannak, hogy nehéz cuccokat találni? Telt vagy? Van kereted anyagilag kísérletezni? Menj el angol turkálókba, mindenféle méret van és nem csak nyanyás kivitelben. Úgy menj el, hogy tisztában vagy a méreteddel és pénz is van nálad. Kilósba menj, hogy kísérletezhess és ne sajnáld, ha valamit megveszel és utána mégsem hordod és kidobod. Most nyáron olcsó ez a kísérlet, mert a vékony textileket nem drága megvenni kilóra.

Barátkozz anyagokkal, színekkel, nézegesd meg őket, próbáld fel, illegesd magad, ülj, mozogj bennük, hogy hogyan érzed magad, tudsz-e azonosulni velük. Ami tetszik, vedd meg és merd is felvenni, variálgasd. Vásárolni egyedül menj vagy olyan emberrel, aki nem szólogat be.

2017. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd, hogy az befolyásoljon, hogy anyukád régen milyen ruhákat adott rád, szerintem tudnád azt, hogy milyen ruhát szeretnél hordani csak nem mered felvenni.Engedd magad kiteljesedni, ami tetszik azt vedd fel nyugodtan, ne legyenek kétségeid, hisz egyrészt az öltözködés is egy módja annak, hogy megmutassuk, hogy kik vagyunk!:))
2017. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!