Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan találtátok meg a...

Ti hogyan találtátok meg a stílusotokat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hogy azt hordom, ami tetszik. Mit kell ezen keresni??
2018. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig másféle ruhákban éreztem jól magam. Ahogy a személyiségem is folyamatosan formálódott, úgy igazodott ehhez az öltözködésem is. Nálam ez rendkívül tetten érhető volt. De olyan 2 éve változatlan a dolog. Ahogy a személyiségemben is rögzültek stabil alapok. Szóval semmi gond azzal, ha folyamatosan változik az öltözködés.
2018. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem szabták meg a szüleim,hogy mit vehetek fel és mit nem,így már egész korán volt egy fajta stílusom.Aztán tini koromban kialakult az amit a mai napig viselek,egyszerű amúgy ami tetszik viseld.
2018. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor lett saját pénzem (16 évesen) akkor elkezdtem olyan ruhákat venni, amik tetszettek, ezek konkrétan egyszerű fekete darabok voltak. Később amikor elköltöztem egyetem miatt nagyvárosba, tudtam különlegesebb ruhákat is venni, amik korábban is tetszettek de nem jutottam hozzá vagy nem éreztem magam elég felnőttnek hozzájuk (pl. fűző, szép goth kabát, stb.) Aztán az évek alatt így összegyűlt, mostmár minden ruhám olyan ami tetszik.
2018. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem károm definiálni a stílusodat ... az a legjobb ha azt csinálsz amit akarsz.


Ha definiálod a stílusodat, akkor szeritnem nagyobb esélyel viszed be magad olyan döntésekbe, amik annyira nem tetszenek csak mert abban a csoportban vagy.



Én egy apple felhasználó szakállas fiatal vagyok. Van Iphoneom, Ipadem, Macbok Airem.


Meg sokszor régi dolgokat hordok. Pl.: Egyik kevenc gyűrűm egy 20 éves régi wearable tech, amit Java Ringnek hívnak.


Akkor hipszter vagyok? Hát ... bizonyos napokon lehet annak nézek ki..


, de... öltézékre többnyire sötét ruhákat hordok és nagy részt rockernek néznek.


Akkor rocker vagyok?


Nem ... utálom a metált és a rockot is csak kis mennyiségben szeretem.



Sokat járok a konditeremben, meg ha ahoz hozzá vesszük a külsőmet és szakállamat, akkor biztosan egy extrovertált kondiarc vagyok, aki folyton melegítőkben jár, meg tanktopokban.


Igen, bizonyos napokon ilyen külsőm is van, de átlagban nem mondanám ilyennek, sőt nagyon is introvertált vagyok.



Mérnökinformatikára járok és minden szabadidőmben programozok. Akkor most én vagyok a tipikus kocka?


Hát van egy két pólóm meg olyan tárgyam (fentebb említett gyűrű), ami miatt rettenetesen nagy kockának nézhetek ki időnként csupán az öltözködésem alapján, de ez sem mindennapi.



Akkor most mi vagyok? :D



Azt veszem fel, ami tetszik ... Nem játszom azt a játékot, hogy "Xként identifikálom magamat és ezért Ynak kell öltöznöm". Szerintem te sem keresd nagyon a stílusod, öltözz úgy ahogy akarsz.

2018. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!