Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan találtátok meg a...

Ti hogyan találtátok meg a sajt stílusotokat?

Figyelt kérdés

Most 17 vagyok, és teljesen elveszett.Elkezdtem bútorokat felújítani, és néztem lakberendezédi oldalakat is, de rengeteg különböző stílusban tetszenek dolgok! Az ágyam a lepedőkkel együtt 100% vintage, a könyvesszekrényem Attack on Titan-ös, a kisszekrény rusztikus-kalózos, és a polcom meg kislányos. Mégsem érzem úgy, hogy nem illenének össze, de akkor is! Melyik az igazi stílusom?

Most menni szeretnék érettségiszünetben 2-3 barátnőmmel turizni, mert 13 éves korom óta szinte nem vettem ruhát. Pólókat meg farmereket 16 évesen, azokat imádom, de a rövidnacik és szoknyák olyan nagyon-nagyon nem tetszenek mostmár magamon.

Ami úgy tetszett eddig, az, mintha olyan régimódi fiús ruhákba öltöznék, olyasmibe, mint Dicaprio a Titanikban. (nem 100 %-ig persze, csak ing, nem farmer térdnadrág... Az összes jó ingemet kinőttem). De vennék egypár nőiesebb darabot, térdig érő szoknya, blúz... Nem lenne hülyeség, ha ebből a kettőből alakítanám ki a stílusomat? Nagyon aggódok emiatt.



2015. ápr. 26. 09:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem sajt stílus, saját stílus :D
2015. ápr. 26. 09:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a te stílusod amit te annak érzel. Akár két (látszólag össze nem illő) darab is állhat rajtad csinosan, és jól nézhet ki akkor is ha másoknak épp nem tetszik. :) Sok sikert a vásárláshoz!
2015. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röviden: kísérletezéssel.
2015. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden ruha, amit szívesen viselsz, amiben jól érzed magad, mind a te stílusod. Az, hogy rockos, kislányos, elegáns stb. csak címkék.
2015. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pl vettem egy csomó szoknyát, mert jól áll meg tetszik a stílusa, de aztán csak állnak a szekrényben, mert sose veszem fel őket... mert ahhoz ugye nem jó a tornacipő, meg harisnya kell stb. Szóval meg kell gondolni. Én néha úgy érzem hogy van az a stílusom amiben általában járok, meg a "titkos" stílusom, amit imádok, de csak a szekrényben létezik.
2015. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azok a legjobb ruhák, amiket nem a divatirányzat alapján választasz ki, hanem hirtelen valami megfog bennük.

épp ezért jó, ha nem butikban/kínaiban (kínai ruhát viszonteladó drága butikban) :) vásárolsz, hanem olyan helyen, ahol egyedi cuccok vannak.

erre tökéletesen jó a turi - főleg a kiemelt háda (köki, keleti-blaha közötti, lurdy, outlet...)


olyan ruhát kell venned, amit ha felveszel, azt érzed, hogy ej-ha, de jól nézel ki! vagy hogy milyen különleges a cucc!


általában az ember ösztönösen kiválasztja a neki jól álló ruhadarabokat - legyen az a fazon, a szín, hosszúság, sőt, még a méret is, ha nincs testképzavara.

csak akkor hibázik az ember, ha másra hallgat, vagy olyan dolgok után megy, amitől tök messze van. pl. ha valaki konzervatív, ne akarjon olyan extravagáns lenni, mint TóthGabi vagy Pink, és ha nem kétcipóforma szilikoncicis, kisportolt bombázó formájú, mint Dukai Regina, ne akarjon feszes miniruhás csinibaba lenni, ne akarjon "pitsca" ruhákat venni magának.

ha valaki már tisztába van azzal, hogy milyen, és elfogadja magát, az pont azokat a ruhákat választja ki, amik neki jók.


szerintem a lakás és önmagad öltöztetésében nincs szabály, csak az, ne legyen izléstelen, és ösztönösen tetsszen.


nekem pl. több stílusom van, de az életmódomból is adódik. mivel anya is vagyok és dolgozó nő is, így vagy kényelmes ruhát veszek vagy elegánsat. az elegáns jobban tetszik persze, de mégse mehetek kosztűmbe, magassarkúba a játszótérre :) :) de miért is kell ezen agyalni?

nyugodtan lehet többféle stílusod, és ha elmegy, kombinálhatod, de ha nem lehet kombinálni, akkor alkalom válogassa, vagy éppen hangulat, hogy mit veszel fel.


szóval ami tetszik, azt ne hagyd ki, persze csak ha jól áll (a barátnők véleménye kell abban viszont, hogy jól áll-e, de hogy ronda vagy XY nem venné fel, az nem kell számítson) :)

2015. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sosem gondolkodtam rajta, hogy legyen stílusom, vagy hogyan. mindig azt vettem meg ami nagyon tetszett, és amiben jól éreztem magam. nekem is vannak sportos ruháim, elegáns, dögös, csinos stb. mindegyik az én stílusom.
2015. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!