Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi Idő amíg elkészülsz ha...

Mennyi Idő amíg elkészülsz ha mész valami kiöltözős helyre? (lakodalom, buli, pasizni? )

Figyelt kérdés
Volt már hogy az alattad lakó felszólt, mert annyit kopogtál a cipődben az X idős készülődés közepette?
2016. márc. 20. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minimum nekem kell egy óra, síma reggeleken is
2016. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Naív, pasikérdés: miért nem a végén veszed fel? Az még oké, hogy hozzápróbálod a ruhához, de utána?
2016. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül fél óra alatt megvan. Általában olyankor én is mászkálok fel-alá, mert vagy a fürdőbe megyek és a hajamat/sminkemet igazítom, vagy a szobámba, ahol azon variálok hogy milyen ékszert vagy cipőt vegyek fel hozzá. De nem szólt még érte senki, hogy miért kopogok annyit, általában megpróbálok úgy menni, hogy ne kopogjon a cipőm (lábujjhegyen járok).
2016. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 perc :D de jo pasinak lenni
2016. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb fél óra. A cipőt mindig csak közvetlenül indulás előtt veszem fel.
2016. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ~OnLány~ ***** válasza:

[link]

:D


Nem tudom összeszámolni,nekem kell több idő.

Fürdés,haj mosása/szárítása/formázása,köröm lakkozása,keresnem kell alkalomhoz illő ruhát+cipők,fel is kell próbálni,összeszedni a megfelelő kellékeket,amiket magammal kell vinnem. Sminkelés,megiszom valami ütősebb italt közben(hogy ne legyek feszült)..azt hiszem mindent leírtam.

Na már most én este 6 körül már kezdek készülődni,ha mondjuk már 10 van a buli.

Lakodalom előtt is kell ennyi idő. :)

2016. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ~OnLány~ ***** válasza:
*10 órakkor kezdődik a buli.
2016. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy óránál többet biztos nem szánnék rá. Hajmosás megvan előző nap, smink max 20 perc, igazából azzal megy el idő hogy megkeressem a ritkán használt ruháimat, egyik táskából átpakolni a másikba stb.
2016. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán 2-3 óra.


Elég bunkóság magassarkúban tipegni otthon, tömbházban.

Elolvashatnád a házirendet.

Ha meg rád szóltak, hát így jártál.

Ezért kellett kérdést kiírni???

Nem nem szóltak rám ilyenért.

2016. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi idő, mint bármikor. Csak az különbözik, hogy kiöltözős programra más ruhát veszek fel (ez pl. vizsga vagy konferencia, szórakozni nem öltözök ki, lagziban meg gyerekkoromban voltam utoljára).

Felöltözök, smink, megfésülködök, cucc táskába aztán go. ~ 40 perc. Szerencsére ritkán kell magassarkút felvennem, mert nem szeretem, de a cipőt alapból induláskor veszem fel, tököm sem rohangál abban már készülődés közben.

2016. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!