Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas, vékony lányok hol...

Magas, vékony lányok hol vesznek magasított derekú, hosszú farmert?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán találok, és általában azok is csak pár hónapig bírják, olyan rossz a minőségük. 174 cm vagyok, ehhez 50kg, a hasam pedig nagyon vékony, ezért ha találok olyan nadrágot, ami jó a hatméteres lábamra akkor az biztosan eláll a hasamnál. Nincs valami bolt külön ilyen ,,vékonyabb" lányokra? :D

2018. aug. 25. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy lenne.Én 180 vagyok,gólyalábakkal,nagyon ritkán találok.
2018. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 182centimmel legtöbbször a Levi’sben illetve a Gas-ban szoktam nadrágot venni.
2018. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tally weijlben szoktam a méretemben magasderekú nadrágokat találni amik tetszenek is, viszont ahogy írtad, könnyen szétmennek..😞
2018. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Hanyagold. Még vékonyabb vagy benne, irtó hülyén néz ki.
2018. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 179 centi vagyok és felveszem mégis:))

Az illető pedig nem a véleményedet kérdezte hanem egy helyet ahol tud venni😄

asos.com

👆👆👆👆👆

Itt nézz szét a "tall" szekcióban. Nekem hamarabb kihozták mint a H&M-tol (2nap alatt).

Remélem tudtam segíteni ❤

2018. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám. Régen a Zarában vettem őket, de több mint egy éve ott sem találok elég hosszút. A legutóbbi nadrágomat kb tavasszal vettem a C&Aban.

174cm vagyok és 52kg.

2018. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

173cm és 43 kg vagyok. Pár napja szereztem a H&M-ben pár nadrágot, a minőségről még nem tudok nyilatkozni. Viszont kényelmesek és deréknál nem állnak el. 36-os méretűeket vettem.

14/l

2018. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!