Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30+ fokban hosszú gatyában?...

30+ fokban hosszú gatyában? Több lent

Figyelt kérdés
Múlt héten volt egy kisebb balesetem és a combomon van egy elég durva seb ami be van kötözve. Délután programom van de nem igazán akarok rövidnadrágba menni mert egyrészt elég csúnya úgy másrészt nem akarom hogy valami kosz oda kerüljön vagy valami. Még nem is érheti víz. Nagyon megsülnék egy vékonyabb farmerban szerintetek? Van aki ilyen időben felvesz hosszút? Bocsi ha hülye kérdés, ilyen időben csak rövidnacit hordok és nem nagyon nézem mások mibe vannak, meg nem is voltam kint mostanában és nagyon tanácstalan vagyok:( Nem gáz ilyenkor a hosszú??
2018. aug. 9. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én például olyan helyen dolgozom, ahol nem igazán illik rövid nadrágban lenni, szoknyám meg csak mini van, szóval marad a hosszú gatya. És egy héten csak egy olyan nap van amikor légkondis irodában vagyok.. Ezen kívül űzök egy olyan sportot, ami kinti sport és nyáron is hosszú nadrág kell hozzá, szóval én a nyár felét hosszú nadrágban töltöm. Nem kellemes, de túl lehet élni.
2018. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, nem leszel egyedül, csomó srácot láttam még tegnap is hosszú fekete tapadós farmerban, és nem, nem irodaházban dolgoznak, csak lógnak kinn az utcán. Igaz, mínusz 20-ban is abban voltak feltekert bokarésszel...
2018. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Én nyaralás meg kirándulás kivételével nem hordok rövidnadrágot, talán ha van 1 vagy 2 a szekrényemben. Dolgozni eszembe nem jutni abban jönni (szóvá is tennék), de nem is érzem jól magam benne. Nekem valahogy slampos.


Megoldás: lehet kapni kifejezetten nyári, vékony szövetnadrágot. A lenvászon sem rossz, viszont nagyon gyűrődik, kétszer leülsz benne és már gyűrött lesz. Farmert nyáron el kell felejteni, mert abba belerohadsz.


Nekem személy szerint nincs bajom a rövidnadrágot viselőkkel, egyszerűen én nem érzem benne magamat jól. És mivel én mindig hosszút hordok, teljesen természetesnek veszem, ha körülöttem más is.

2018. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Vannak ilyen lenge pamutnacik, inkább olyat vennék fel farmer helyett.
2018. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Most nálad mit jelent a rövidnaci?


Az angolszász viseletet? Mert akkor nyugodtan felveheted mert az le ér a térdedig tehát semmi nem fog látszani illetve a sebbe menni.

2018. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem többen úgy értelmeztétek hogy fiúról van szó de lány vagyok, azért ilyen kánikulában a legtöbb nő rövidnadrágot vagy valami egyberuhát hord munkahelyen kívül úgyhogy azért aggódtam ennyire. Amúgy egy vastagabb legginget vettem fel végül és nem volt annyira vészes:)
2018. aug. 9. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha tennél rá "kötést" valamilyen pamut anyagból, hogy befedje? Ilyeneket készen is lehet venni gyógyászati bboltoban, lehet, még patikában is. Az nem lenne csúnya szerintem, és nem is sülnél meg.
2018. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát lehet, hogy bennem van a hiba, de én alig látok nőt rövidgatyában. Elég idétlen is, max túrázáshoz meg szabadidős kiránduláshoz tudom elképzelni.

Nyáron a legtöbb nőt ruhában, szoknyában vagy hosszú nadrágban látom, rövidben soha.

2018. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

8-as!


Te hol élsz? Budapest tele van pitcsa gatyás lotyókkal.

Pont erről írtam ki kérdést csak az érintetteknek bántotta a kis önérzetüket és töröltették.

Szóval itt szinte keresni kell a szalonképes öltözetü nőket mert a túlnyomó részüknek a pitcsája alja is látszik.

2018. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, de én valahogy nem ezt veszem észre. Persze, vannak helyek, ahol ez a jellemző stílus, de azért általánosnak nem mondanám.
2018. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!