Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feher basic polo ala milyen...

Feher basic polo ala milyen melltarto "illik"?

Figyelt kérdés

1 testszinum van, kopott allapotban,igy azt nem mindig tudom hasznalni.

Feher vagy fekete?

A feketerol hallottam,hogy sokan szidjak es elvileg undoritoan nez ki feher poloval. De a feher melltarto meg teljesen atut a polon,tehat az megjobban latszik,nem?

Vagyis ahogy en gondolom.


2018. aug. 26. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehér vagy testszínű melltartó, feketével csak ritkán néz ki jól, az outfittől függ.
2018. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy sima h&m-es polo.
2018. aug. 26. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én testszínűvel hordom.
2018. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak is testszínű.
2018. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is testszínűvel szoktam hordani, de ha az nincsen, akkor a fehér. Azért vannak olyan anyagú pólók, amik alatt a fehér melltartó sem üt át egyáltalán, de ha tényleg átlátszó és vékony az anyaga akkor is inkább a fehéret választanám. A fekete átütő melltartó szerintem nagyon ritkán néz ki jól.
2018. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül hallottad, hogy nem néz ki jól, pont hogy még jobban átüt, mint a fehér.

Maradjon a fehér, a testszínű, vagy ha merészebb vagy, semmilyen.

2018. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha feszulos fazon, akkor nude szinut. Ha oversized, lazabb fazon, vagy masszivabb anyaga van, akkor feheret is felveszek.
2018. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!