Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell online kabátot venni?

Hogyan kell online kabátot venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni külföldről egy adidas kabátot ami nagyon tetszik már régóta és most pont le is van értékelve meg minden, szóval nagyon jól jönne. Viszont 4 ezer forint a szállítás és nincs lehetőségem felpróbálni mielőtt átveszem, ezért nagyon fontos lenne, hogy jó legyen a méret. A méret táblázatot megnéztem, az alapján XS-es kell, és a többi adidas pulcsim is XS-es és azok pont passzolnak. Az érdekelne, ha én például 1 vagy 2 pulcsit felvennék ez alá az XS-es kabát alá akkor nem lesz-e kicsi így? Vagy már alapból úgy vannak számozva, hogy pulcsi lesz alatta mikor felveszem? Kell egy mérettel nagyobbat vennem a pulcsik miatt, vagy azt kell vennem, ami a táblázatban van? Akinek esetleg van adidas kabátja és pulcsija attól jól jönne egy válasz, hogy neki egyeznek-e a kettő méretei.

2018. aug. 27. 01:57
 1/4 anonim válasza:
Amit kinéztél kabát az a képen is passzosnak néz ki,vagy annak tűnik??Mivel egy kabátról beszélünk,ezért szerintem elfér alá a pulcsi,de persze attol függ,hogy milyen kabátról van szó.De az XS és az S között nincsen nagyon nagy külömbség,na meg jónéhány rendelős oldalaknál érdemesebb egy számmal nagyobb méretben rendelni.
2018. aug. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oldalon biztosan van méret magyarázat.

A centikből meg azonnal megtudod, hogy mekkora.

2018. aug. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kabátból mindig egy számmal nagyobbat veszek. De biztos van valahol leírás arról, hogy mi a teendő ha nem megfelelő a méret.
2018. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül én is az egy mérettel nagyobbat vettem, mert nem bíztam benne, hogy az XS-es jó lesz. Információ pedig csak annyi van arról ha nem jó a méret, hogy saját költségen küldjem vissza nekik 14 napon belül. Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2018. aug. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!