Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér átlátszo ruha alá,...

Fehér átlátszo ruha alá, milyen alsonemüt kell viselni?

Figyelt kérdés
Az üzletben azt ajánlották,hogy ha börszinü bugyit viselek,akkor nem fog látszodni...ez igaz lehet?
2018. aug. 27. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. A melltartónál is ez érvényes.

Legjobb ilyenkor egy lézervágott bugyi, vagy legalább valami hasonlóan egyszerű szabású, hogy minél kevésbé legyen feltűnő.

2018. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj a bőrszínedhez hasonló bugyit/ melltartót választani.

Bár nekem 1 fehér ruhám van, azon is épphogy átüt a fekete, de azért egy testszínű egyszerű minta nélküli tangát szoktam alávenni

2018. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Testszínűt,
2018. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Testszínűt.
2018. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a testszínű a legpraktikusabb, de a fehér is jó lehet. Én ezeket szoktam, illetve, ha van rajtam harisnya is, akkor majdnem, h mindegy a bugyi színe, mert a harisnya testszínű, és a derékrésznél pedig kellően vastag az anyaga ahhoz, h azon és a fehér ruhán keresztül már ne üssön át a bugyi színe.
2018. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!