Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Humanicba vett cipőt visszalehet vinni?

Kinéztem egy cipőt a hugomnak szülinapi ajándéknak a Humanicba, de ha megveszem és az utána nem tetszik neki, visszatudom vinni levásárolni vagy blokkal visszaadni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cipő, divat, szépség, szépségápolás, vásárlás, magassarkú, shopping

2018. aug. 29. 11:33  Privát üzenet  

A válaszok
"A hatályos előírások szerint a kereskedő csak a termék minőségét érintő szavatossági igényekkel köteles foglalkozni. Így egy hibátlan, de esetleg méretben, színben meg nem felelő terméket a kereskedő nem köteles visszavenni, kicserélni vagy visszafizetni az árát."

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. aug. 29. 12:01 Privát üzenet
Vegyél neki inkább ajándékutalványt egy cipő-/ruhaboltba, ha nem tudsz olyat választani, ami biztosan tetszik neki.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. szept. 23. 21:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
H&M-be blokk nélkül is visszalehet vinni a ruhát?
Vettem egy rövidgatyát a new yorker-ben amit nem tudtam felpróbálni mert sietni kellett 1 mérettel nagyobb. visszavihetem?
Akármelyik h&m-be visszalehet vinni a ruhát 30 napon belül?
H&M-be visszalehet így vinni a ruhát? :
Glamournapos akciós ruhát méret hiba miat visszalehet vinni?
ZARA üzletbe visszalehet vinni egy gatyát ha rossz a méret?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!