Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen színű zakó...

Szerintetek milyen színű zakó néz ki a legjobban?

Figyelt kérdés
Ballagásra szabatunk majd nekem öltönyt, de nem tudok dönteni, hogy milyen legyen? A kék, szürke, fekete, és barna között gondolkodok. Szerintetek melyik nézne ki a legjobban? Lenne hozzá szabatva hozzá illő nadrág is.

2018. szept. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete
2018. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete
2018. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sötétkék vagy sötétszürke legyen, azokat később is tudod használni pl. állásinterjúra vagy munkahelyre (ha olyan helyen dolgozol). A fekete öltönyt általában temetésre szokták hordani (mármint ballagáson kívül :) ott is sokszor fekete alapból, de ha már van választási lehetőséged, akkor szerintem inkább ne feketével menj).

(Jó, a feketét is fel lehet venni épp állásinterjúra, ha nagyon nincs más, de összességében a fekete öltöny túl komor a legtöbb élethelyzetre/egy fiatalembernek).

2018. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Attila1945 ***** válasza:

A fekete a világ legunalmasabb szine, akkor veszik fel, ha a cél a nem kitünés. Esküvőre-re, temetésre azért jó, mert az nem rólad szól. Testőrök, biztonságiak és néha katonák, rendőrök is ezért viselik. Kétségtelen, hogy vannak előnyei, karcsusit például, de azt egy navy vagy egy grafit szürke öltöny is tudja, ráadásul ezek a szinek teljesen elfogadott szinek az üzleti életben. A barna is nagyon jó, csak mostanában valahogy ritkaság, utoljára szerintem kb Reagen volt aki rendszeresen viselte. Aztán valamikor visszatér az is.

Szóval ha szuper univerzális első öltöny kell, akkor szerintem szürke, nem csikos anyag, ha picit nem annyira univerzális, de jóval szebb, akkor sötétkék nem csikos. Kéket és szürkét simán fellehet venni barna cipő-öv és feket cipő-öv párositással is. Jah, és gyapju. Minél több van benne, annál jobb.

2018. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sötétkék vagy szürke
2018. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ballagásra bőven tökéletes valamilyen tengerészkék színű, főleg, hogy azt még utána is tudod majd használni, mert a kéket majdnem mindenhol feltudod használni.
2018. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Fekete öltöny is nagyon sok féle fekete színben és anyagban van. Ezekből van ami bizonyos alkalmakra jobb és lehet hétköznapibb is. Álljon jól. A nagyon finom anyagúak alkalmibbak, a nagyon fekete meg szintén protokollárisabb.
2018. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!