Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap vettem egy nadrágot és...

Tegnap vettem egy nadrágot és ma reggel otthon vettem észre hogy rajta maradt a műanyag lopásgátló izé. Le lehet ezt szedni valahogy otthon?

Figyelt kérdés
Sajnos a bolt ahol vettem egy másik városban van, ezért nem egyszerű visszavinni. Van valami módja hogy leszedjem otthon? Vagy ha nem akkor ezek az izék egységes standard alapján készülnek? Tehát ha bemegyek egy másik boltba és szépen megkérem az eladót le tudja szedni nekem? Elég idegesítő a dolog, így nem tudom hordani. Meg ennek a cuccnak nem kellett volna bejeleznie amikor kimentem vele a boltból?

2018. szept. 3. 13:31
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Egyszer én is jártam így, visszavittem a boltba és leszedték. Otthon cseszegetni azért nem jó mert abban a műanyag xarban festék van, ha eltöröd akkor összekeni a ruhát. Erős mágnes kell hozzá amúgy. Szerintem ha bemész egy boltba és felmutatod a blokkot hogy tényleg vetted valahol akkor ha rendesek, leszedik. Ha meg nem, akkor vidd ugyanabba a boltba.
2018. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudtam hogy festék van benne, akkor inkább nem piszkálom.
2018. szept. 3. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Otthon nem is tudod leszedni,csak úgy ha körbe vágod,na meg van benne bizony festék..Ha van valami ismerősöd ruha boltban ott leszedhetik,vagy blokkal együtt vissza viszed és leszedik neked az adott boltban.
2018. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. szept. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!