Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőttként nektek beleszólnak...

Felnőttként nektek beleszólnak az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés

Magam pénzéből veszem de egyszerűen felforr az agyvizem tőlük.


Kislányként mindig 3 számmal nagyobb trapéz farmerokban járatott, mert az nem arra van, hogy rád feszüljön.


Most végre normális nadrágokat veszek, erre csúnya, rád feszül, szűk, meglátszik benne mekkora a segged, híznod kéne.


Arról nem beszélve, hogy szerinte elég lenne egy nadrág egy évre, meg 2 póló, és már van ruhád. Egyetem alatt is ez volt...


A másik a körömlakk. 16 évesen kényszerből lemosták, mikor először kilakkoztam, meg "levágom a kezedet". Most 20 elmúltam és beleszólnak ebbe is, meg kigúnyolnak, kidobálják a lakkokat.


N tudom mire jó, hogy minél slamposabban nézzek ki, mint általánosban. Gimiben is mindig gyűjtöttem a ruhákra és végül nem engedték megvenni.


2018. szept. 6. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
kik?? a szülők? beleszólni beleszólhatnak, nem érdekel mit mondanak, de nem határozhatják meg mit vegyek fel. Kb 13 éves korom óta azt hordok amit akarok. Legyél határozottabb és költözz el
2018. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy kérdező?
2018. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nemsokára 22 éves leszek.


De teljesen kb. 15 éveynek érzem magam és annyinak is néznek.

2018. szept. 6. 21:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég beteges.


Felnőtt ember vagy abba se nagyon szólhatnának bele ha fehérneműben mennél ki az utcára.

Nőj fel állj a sarkadra és irányítsd te az életed.

2018. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a munkahelyem.
2018. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Huh, ez tényleg durva.😳 Én a helyedben ahogy tehetném, külön költöznék, akkor már csak nem szólhatnak ebbe bele.. persze tudom,hogy ez nem ilyen egyszerű sajnos.

Én még csak 17 vagyok, de ilyen mértékben sose szóltak bele a kinézetembe, de az idősebb nővéreim (21 és 23) is azt viselnek, amit szeretnének. Körömlakkot is megengedik,műkörömért se szólnának (amennyiben azt én fizetném).

2018. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Ha már saját magadnak veszed,akkor egyáltalán nem kéne már beleszólniuk. Meg olyat mondani a saját gyerekének,h levágja a kezét?

Nem normális.

Én 18 alatt vagyok és nem szólnak bele. Sőt festem a körmöm és sminkelek is.

Egyévre annyi ruha nem elég. 1 hétre max.

Egy kérdés a szüleiddel laksz,hogy kidobálják lakkokat?

2018. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, velük lakom, tanulok még.


Mondtak cifrábbakat is, hogy bevitet a szocisok közé, összever, kivágja a kukába...


Azt veszem észre, hogy egyre jobban beleszólnak... Jaj öltözz melegen, ez is beteges.

2018. szept. 6. 22:11
 9/18 Metionin ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálták velem, mondván amíg ők veszik a ruhámat addig olyan lesz rajtam amit ők akarnak. 2 számmal nagyobb, piacról vett cuccok amik 2 mosás után kinyúlnak, de nem baj mert legalább nőhetsz még bele. 16 évesen elnyertem egy ösztöndíjat, abból vettem magamnak ruhát, eleinte ment a patália hogy egy lány nem járhat ilyenekben (egyszerű minta nélküli fekete felsők, egy fekete tornacsuka és 2 fekete farmer volt a szerzeményem) meg hogy haza ne merjem hozni mert kidobják/elégetik (kolis voltam) de nyárra mire haza kellett költözni, lenyelték és csak annyit mondtak hogy megszégyenítem őket mert mások azt hiszik hogy ők veszik nekem ezeket az ocsmányságokat de nem baj, soha többé nem kapok semmit (ezt be is tartották azóta is). Mindenesetre nem bántam meg. Neked azt tanácsolnám, hogy állj végre a sarkadra és tájékoztasd őket arról hogy a saját pénzedből azt veszel amit akarsz, felnőtt vagy, pont. Amint lehet lépj le a fenébe, addig pedig próbálj zárat szerelni az ajtódra, szekrényedre hogy ki ne dobálják a cuccaidat.
2018. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja a tanga bugyit is kidobálta anyám...
2018. szept. 6. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!