Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Decemberben lesz a szalagavató...

Decemberben lesz a szalagavatóm, ha nem veszek részt a közös táncokban az osztályommal, akkor elég lesz egy szép koktélruhát vennem?

Figyelt kérdés
Táncolhatok utána abban, ha lementek a közös osztály táncok? Azért kérdezem, mert még nem volt alkalmam beszélni senkivel a szalagavatójáról, és eddig nem is nagyon foglalkoztatott, úgyhogy semmit nem tudok róla, hogy hogyan szokott menni.

2018. szept. 6. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy keringő után volt közös tánc szülőkkel, barátokkal, de mi ugye keringó ruhában voltunk. Az ksztálytársam aki nem táncolt meg valamilyen szép ruhában, szóval szerintem jó lesz, mert a vendégek alapból is olyanban vannak, nem fogsz kilógni a sorból.

De azért gkndold át, én se akartam táncolni és nem bántam meg ;)

2018. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk én anno táncoltam, utána már nem is emlékszem mibe öltöztem át...

De a többiek az ünneplő ruhájukban voltak. Szerintem vigyél egy szép kis koktélruhát és ha mások is átöltöznek akkor te is nyugodtan vedd át:)

2018. szept. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Hát most csak nem kényszerítenének rá hogy vegyél egy táncos ruhát hogy aztán csak álldogálj benne :D
2018. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!