Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép a Vintage...

Szerintetek szép a Vintage stílus?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben nagyon megszerettem

a vintage stílust, azon gondolkozom hogy változtatni kellene az öltözködésemen szerintetek merjek önmagam lenni (?)

Egy kicsit szerintem furi lenni ha a suliba így jelennék meg, vagy nem (?!)


2018. aug. 19. 11:50
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] Ilyesmire gondoltam :) Szerintetek?
2018. aug. 19. 11:51
 2/10 anonim válasza:
100%
Tetszik ez a stílus, de nem tudom miért ez neve. Sojat azt hiszik így öltözködtek régden, pedig nem
2018. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik ez a stílus, de én nem mennék ki így sehova. Viszont attól még te megteheted. :)
2018. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add önmagad, mert ha nem valósítod meg a stílusod, akkor nem fogod jól érezni magad a bőrödben :) Ha annyira aggódsz, hogy kibeszélnek, akkor fokozatosan alakulj át. Először csak egy két kiegészítő, aztán a frizura is, majd egyre gyakrabban olyan ruhák.
2018. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök hogy van akinek tetszik ez a stílus. :) eddig a környezetemben lévő emberek csak leszólták.. amikor kérdeztem :)
2018. aug. 19. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép. Ha bírod a negatív kritikát, és hogy az emberek bámulnak, mindemellett jól étzed magad benne, akkor szerintem hordd nyugodtan.
2018. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik annak ellenére is, hogy én magam nem vagyok rózsaszín és fodor kedvelő :)

jessicaoutofthecloset instáját előszeretettel nézegetem.


Arra viszont készülj fel, hogy rengeteg hideget és meleget is fogsz kapni ha az átlagtól eltérően mutatkozol.

2018. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a tipik amerikai vintage stílus. Szerintem nagyon divatos és nőies.

Magadnak öltözöl, nem másoknak, azt veszel fel amit akarsz. Ilyen ügyben nem érdemes megkérdezni másokat, hogy szerintük milyen ez a stílus, mert mindenkinek más tetszik.

Az én öltözködésemet is sokszor kritizálták otthon és az iskolában is, de nem érdekelt. Megmondtam mindenkinek, hogy nekem tetszik, szóval így fogok öltözködnixD

2019. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, ízléses, nőies, stílusos. Az emberek jó részének nincs se ízlése, se stílusa.
2019. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! A Környezetedben akik leszolják szerinted miért szólják le?! Mert félnek önmaguk lenni és fura ha valakinek nem az átlag tetszik! Ne tudnak vele mit csinálni ha ilyen ruhákban fogsz járni :) egyik ismerősöm is be kezdett egy új stílusba amit a családtagjai és a barátai is le szóltak, és mivel látták rajta hogy nem érdekelte 3 ember is elkezdett egy új nemzetközi átlag stílust, mert önbizalmat adott nekik
2019. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!