Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba nagyon kihívó ez a felső?

Suliba nagyon kihívó ez a felső?

Figyelt kérdés

[link]

Ugyan ilyen toppom van csak más színben. Nagyon kihívó? Kis mellem van , 0 dekoltázsal. Kb úgy állhat rajtam mint a csajon .Így is hanyagoljam?


2018. szept. 6. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs bajom a kis mellekkel, sőt kimondottan tetszik. Szerintem teljesen rendben van ez a felső. Sokkal kirívóbb felsőket is láttam már suliban :D
2018. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért, ha elmész otthonról, kapj fel egy kis melltartót (ehhez a fazonhoz pántnélküli illik).
2018. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nyárra jó ez a szerkó. Suliba sok.
2018. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg egy pulóver alá, ha nem látszik ki.

Ilyesmiben nem illik suliba menni

2018. szept. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván vennék fel hozzá melltartót 😅😂
2018. szept. 7. 06:12
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem amíg meleg van addig nem gáz. Sima spagetti pántos top. Lehetőleg ne forrónacival vedd fel meg agyonsminkelve és okés.
2018. szept. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

„Ilyesmiben nem illik suliba menni”


Miért? Időközben a Sixtusi kápolnába helyezték át a suliját?

Vagy mostanában fennáll a veszélye, hogy bármikor össze lehet futni az iskolában az angol királynővel?


Ez egy egyszerű felső. Az iskolák inkább foglalkozzanak azzal, hogy értelmes oktatást nyújtsanak.

2018. szept. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Nincs rajta dekoltázs, ráadásul kis melled van, szóval nem látom, mi lenne benne a kihívó. Persze ha úgy pózolsz közben mint a képen, akkor az :D


Mit veszel fel alulra? Megmutatod hogy áll rajtad?

2018. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Bárcsak a kis tiniribik is úgy gondolnák hogy ez a legkihívóbb felső amit felvehetnek.

Drágám szerintem te még nem láttál kihívó felsőt. Ez egy sima átlagos top. Nekem nagy mellem van, ennél mélyebb dekoltázzsal felveszem, és még az sem kihívó

2018. szept. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Ez a felső gagyi. Nem kihívó, hanem közönséges
2018. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!